FIFA 21 2023 kadroları nasıl indirilir?

NormalVatandas

Decipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
FIFA 21 teknik direktör kariyeri yapacaktım fakat kadroların 2021'den kaldığını fark ettim. Oyuna ilk girdiğimde otomatik güncelleme yaptı fakat güncel değil. Nereden güncelleyebilirim? 2023 olsun istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle bir şey yapamazsınız hocam. Her transfer zamanında oyunu güncelleseler yeni seri çıkarmanın anlamı olmaz. EEP yaması kurabilirsiniz.

Hocam onu yaptı fakat bir şey değişmedi.

EEP yaması nedir hocam nerden indiririm?
Tam anlamıyla 23 yamasını kuramazsınız. Anlayacağınız açıdan söylemem gerekirse Galatasaray kadrosuna Seferovic geldikten sonra, İcardi gelmeden önce ki kadroyu kurabilirsiniz. Ancak bu şekilde de stabil olarak çalışacağını düşünmüyorum. Mutlaka bir yerde pot kıracaktır. FIFA 22 veyahut 23 almayı düşündünüz mü?
EA'in kendi sitesinde FIFA 23 %70 indirimde;

Tam anlamıyla 23 yamasını kuramazsınız. Anlayacağınız açıdan söylemem gerekirse Galatasaray kadrosuna Seferovic geldikten sonra, İcardi gelmeden önce ki kadroyu kurabilirsiniz. Ancak bu şekilde de stabil olarak çalışacağını düşünmüyorum. Mutlaka bir yerde pot kıracaktır. FIFA 22 veyahut 23 almayı düşündünüz mü?
Bende hem FIFA 22,23 var fakat suanlik sistemim olmadığı için oynayamiyorum. En rahat kaldıran 21.

O da olur linkini atabilir misiniz?

Bende hem FIFA 22,23 var fakat suanlik sistemim olmadığı için oynayamiyorum. En rahat kaldıran 21.

O da olur linkini atabilir misiniz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Youtube'dan ufak bir araştırmayla şöyle bir video buldum. İzleyebilirsiniz. Yorumlara bakmayı unutmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Youtube'dan ufak bir araştırmayla şöyle bir video buldum. İzleyebilirsiniz. Yorumlara bakmayı unutmayın.
Sağolun teşekkür ederim.

Geri
Yukarı