FIFA 21 açılmıyor

gizliaadam

Hectopat
Normalde açılıyordu ancak Update yaptıktan sonra oyun arkada kendi kendine kapanıyor. DirectX 1 falan yaptım ancak olmadı. Var mı bir çözüm?

İşin şaşırtıcı kısmı arkadaşlarım da güncellemeyi yaptı, onlarda açılıyor.
Bir de böyle Origin çalışmayı durduracak gibi oluyor sonra düzeliyor. Ama oyun yine açılmıyor.

Windows'u güncelleyin. Raporda göremedim ama elle DLL atınız mı? Bir de şu dosyayı paylaşın.

C:\Users\Erdem\AppData\Local\Origin\Logs\IGO_Log.FIFA21_2504.txt

Windows'u güncelleyin. Raporda göremedim ama elle DLL atınız mı? Bir de şu dosyayı paylaşın.

C:\Users\Erdem\AppData\Local\Origin\Logs\IGO_Log.FIFA21_2504.txt

Hayır atmadım. Dediğiniz dosyayı göremedim sadece bunlar vardı. Origin'i silip yüklediğim için olabilir belki.

Ekran Alıntısı.PNG

Onunla ilgisi olmayabilir. Bazı oyun logları tek seferlik oluşturuluyor. Oyunu tekrar açmaya çalıştığınız zaman eskiler silinip yerine yenileri yazılıyor. Burası sanırım Origin\Logs yolu. Siz buradaki bütün dosyaları paylaşın, bir kısmı gereksiz de olsa hepsini inceleyip bir şeyler çıkarmayı deneyeyim ben.

Onunla ilgisi olmayabilir. Bazı oyun logları tek seferlik oluşturuluyor. Oyunu tekrar açmaya çalıştığınız zaman eskiler silinip yerine yenileri yazılıyor. Burası sanırım Origin\Logs yolu. Siz buradaki bütün dosyaları paylaşın, bir kısmı gereksiz de olsa hepsini inceleyip bir şeyler çıkarmayı deneyeyim ben.

Bütün dosyaları da inceledim fakat emin değilim. Windows güncellemesini mutlaka yapın. Kontrolcü vs. takılıysa çıkarın, öyle açmayı deneyin. Alttaki dosyayı yönetici olarak açmayı deneyin, sonra yine oyunu yönetici olarak başlatmayı deneyin.

D:\Oyun\FIFA 21\FIFASetup\fifaconfig.exe

Bütün dosyaları da inceledim fakat emin değilim. Windows güncellemesini mutlaka yapın. Kontrolcü vs. takılıysa çıkarın, öyle açmayı deneyin. Alttaki dosyayı yönetici olarak açmayı deneyin, sonra yine oyunu yönetici olarak başlatmayı deneyin.

D:\Oyun\FIFA 21\FIFASetup\fifaconfig.exe

Her şeyi yaptım yine olmadı, neyse, teşekkürler. Bekleyeceğiz artık. Yarın falan belki açılır veya yeni bir Update gelir.
Çok enteresan bir şekilde şimdi denediğimde oyun açıldı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı