Çözüldü FIFA 21 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

mirsady

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Eskişehir
Arkadaşlar, FIFA 21 Launcher'da Play'e basıyorum, tepki vermiyor. Birkaç konuda DirectX SELCET 0 ise 1 yapın demişler ama bende DirectX yazmıyor.

Çözüm
Tüm C++ kütüphanelerini silip tekrar kurdum, oyunun açtığı cache dosyasının içindekileri sildim (Belgeler kısmında FIFA 21 içinde). Oyunun içindeki tüm 3. parti SDK'leri sildim (.NET ve C++) ve Origin'den repair yaptım sorunum çözüldü.
Hocam nasıl sildin C++ Kütüphanelerini biraz aydınlatır mısın
Denetim Masası > Programlar
Microsoft Visual C++ isminde gördüklerinin hepsini sil.
Buradaki dosyayı indir ve klasöre çıkart. Ardından install_all.bat dosyasını yönetici olarak çalıştır. Otomatik hepsi kurulur.

Denetim Masası > Programlar
Microsoft Visual C++ isminde gördüklerinin hepsini sil.
Buradaki dosyayı indir ve klasöre çıkart. Ardından install_all.bat dosyasını yönetici olarak çalıştır. Otomatik hepsi kurulur.
Hocam teşekkürler, Microsoft'un kendi sayfası değil ama zararlı yazılımlar içermesi konusunda şüphe duyuyorum virüs taraması yaptırdınız mı?

Hocam teşekkürler, Microsoft'un kendi sayfası değil ama zararlı yazılımlar içermesi konusunda şüphe duyuyorum virüs taraması yaptırdınız mı?
Aslında güvenilir bir sitedir forumda bir çok konuda bir çok arkadaşa önerildi ama içinde bir şüphe kalmasın. Buradan teker teker indir.

Aslında güvenilir bir sitedir forumda bir çok konuda bir çok arkadaşa önerildi ama içinde bir şüphe kalmasın. Buradan teker teker indir.
Hocam teker teker uğraşmayıp verdiğiniz linkten ilk önce silip tekrar kurdum :D , teşekkür ederim eskisinden daha az C++ Yükledi sanırım fazladan gereksiz olanlar vardı teşekkür ederim.

Hocam teker teker uğraşmayıp verdiğiniz linkten ilk önce silip tekrar kurdum :D , teşekkür ederim eskisinden daha az C++ Yükledi sanırım fazladan gereksiz olanlar vardı teşekkür ederim.
Hocam emin olalım hepsi kurulmuş mu ekran resmini atar mısınız denetim masasından? Çünkü o attığım bütün C++'ları kuruyor.

Hocam emin olalım hepsi kurulmuş mu ekran resmini atar mısınız denetim masasından? Çünkü o attığım bütün C++'ları kuruyor.
Yardımlarınız için teşekkür ederim işte ekran resmi

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    89,4 KB · Görüntüleme: 31

Yeni konular

Geri
Yukarı