FIFA 21 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

CnrMoltiSanti

Decapat
Yer
Tekirdağ Çerkezköy
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ7-3770 / GTX1650 4GB GDDR6 / 8+4 12GB 1600Mhz Kingston / H61M-DS2(Rev2.2)
Oyunu Xbox Game Pass ile edindim ve yaklaşık 25 saat oynadım. 1 hafta önce bu hatayı aldım sildim, yükledim değişen bir şey olmadı ( format dahil attım ). Şimdi oyunu EA Desktop üzerinden açıyorum settings uygulaması açılıyor oyna deyince sadece görev yöneticisinde CPU kullanımı 30 40 oluyor ve RAM kullanımı 500 MB kadar artıyor sonra düşüyor tepki vermeden. Bir sürü konu baktım. VCRedist, Framework 4 falan fistan hiçbiri işe yaramadı. Antivirüs kullanmıyorum. Güvenlik duvarından izin falanda verdim değişen yok

Belgeler > FIFA21 > fifasetup.ini içindeki DIRECTX_SELECT değerini 1'se 0 0 ise 1 yapıp tekrar deneyin olmazsa ise birkaç saat içerisinde tekrar deneyin.

Belgeler > FIFA21 > fifasetup. İni içindeki dırectx_select değerini 1'SE 0 0 ise 1 yapıp tekrar deneyin olmazsa ise birkaç saat içerisinde tekrar deneyin.

Yok hocam olmuyor lanet olası şey.

1632671984856.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sanırım bu videoların hepsini izledim. Değişen bir şey yok.

Neyse artık FIFA 22 indirime girince onu bir denerim belki yapacak bir şey yok bu oyundan ümidimi kestim, yani 25 saat oynuyorum sonra birden açılmamaya başlaması çok can sıkıcı...

Son düzenleyen: Moderatör:

Olay görüntüleyicisi raporu paylaşır mısınız?

Olay görüntüleyicisi raporu paylaşır mısınız?

Konuya baktım ama tam olarak nasıl kaydedeceğimi anlayamadım bu şekildemi ?

Dosya Ekleri

• raporr.txt
    381 bayt · Görüntüleme: 53

Yeni konular

Geri
Yukarı