FIFA 21 alınır mı?

süleyman88

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Karadeniz
Daha fazla  
FIFA 21 standart sürümü Steam'de 138 liraya düşmüş. Almayı düşünüyorum. Bundan 3-4 ay önce bu konuyu açmıştım forumda. FIFA 21 hakkında çok olumsuz yorum vardı. Son durum nedir? Hatalar giderildi mi almaya değer mi sizce?

2-3 ay sonra FIFA 22 çıkacak. Online için alacaksanız alınmaz şu an. Kariyer içinse düşünülebilir. FIFA 22 daha mantıklı duruyor şu anda.

FIFA çok oynamak istersen Xbox game pass alabilirsin. İçerisinde hem FIFA sınırsız oynayabilirsin hem de başka oyun oynayabilirsin.
O nasıl oluyor izah edebilirmisin ? Ayrıca laptopda oynayacağım.
Game pass al 30TL'ye içinde ea play oyunları da var ben öyle kullanıyorum valla.
Game pass i ilk kez duydum. Açıklayabilir misin ?
2-3 ay sonra FIFA 22 çıkacak. Online için alacaksanız alınmaz şu an. Kariyer içinse düşünülebilir. FIFA 22 daha mantıklı duruyor şu anda.
Hocam çıkış fiyatı oldukça yüksek olur. Bütçem 150 civarı yetmez yani.
İyi değil kariyer veya yapay zeka ama mecburen olur :) aslında iyi ama Online için almayın
Online için değil kariyer için almayı düşünüyorum.

Son durum nedir?
Bir değişiklik yok. Bu saatten sonra da o kadar para vermeye gerek yok FIFA'ya, Gamepass al geç.
Gamepass'i ilk kez duydum. Açıklayabilir misin?
Gamepass, Microsoft'un oyun abonelik sistemidir. Aylık 30₺ (fiyatı en son böyleydi) karşılığında kütüphanede bulunan 100'lerce oyuna erişim sağlayabiliyorsun. Bunların içerisinde FIFA, Battlefield, FH4, Sea of Thieves gibi önemli oyunlar da yer almakta.

Ben de almayı planlıyorum ama 10 gün sonra Steam yaz indirimi başlayacak. O zaman daha fazla indirime gireceğini düşünüyorum. O yüzden bekletiyorum. Bence kariyer için kesinlikle alınır.

O nasıl oluyor izah edebilirmisin ? Ayrıca laptopda oynayacağım.

Game pass i ilk kez duydum. Açıklayabilir misin ?

Online için değil kariyer için almayı düşünüyorum.
Dostum xbox uygulaması indir pc'ye gamepass katıl aylık 30tl ilk üyelere 5.99TL diye hatırlıyorum içerisinde 200 den fazla oyun ve ea play oyunları var Fifa 21 dahil bunları sadece 30tl gibi bir fiyata 1 ay boyunca sahip olabiliyorsun.Mesela 1 ay oynadın 2.ay bıraktın 3.ay oynamak istedin save dosyaların yerinde duruyor süper bir sistem.

Yeni konular

Geri
Yukarı