FIFA 21 çalım atılmıyor

teeemoooo

Decapat
Öncelikle herkese merhaba FIFA 21 Ultimate Team'e yeni başlayan biriyim. Bugün kendimi biraz geliştirmek istedim. Çalımlarla ilgili bir kaç video izlerken aynısını ben yapmaya çalıştım, lakin %70'i kadarında farklı veya yanlış hareket yaptı. İzlediğim öğretici video çeken adamın ayarlarına bakayım dedim, benle aynı klasik şeklinde oynuyor. Dediğim gibi bu adam bu hareketleri yaparken benim oyuncum bambaşka saçma şeyler yapıyor ve ayarlarımızda aynı. Kullandığım kol ise 2 hafta önce aldığım Logitech F310. X360ce'yi yükleyerek sorunu çözmeye çalıştım. Lakin F310'u algılamadı. Bu arada hareketi çok nadirlikle yapabiliyorum. Halbuki yaptığım şey aynıydı. Nasıl bu durumu düzeltebilirim?

Dostum zamanla oturur. Hareketleri ezberlemeye çalış. Bakıp yapmayı deneme, yapamazsın. Dediğim gibi zamanla alışırsın yaparsın. FIFA 21 de çok fazla hareket olduğundan, ufacık da olsa yanlış bir şey yapsan farklı hareket yapar. Fazlasıyla tecrübe isteyen mesele.

Dostum zamanla oturur. Hareketleri ezberlemeye çalış. Bakıp yapmayı deneme, yapamazsın. Dediğim gibi zamanla alışırsın yaparsın. FIFA 21 de çok fazla hareket olduğundan, ufacık da olsa yanlış bir şey yapsan farklı hareket yapar. Fazlasıyla tecrübe isteyen mesele.
Yapmaya çalıştığım hareketin ismi Ball Roll. Yapmam gereken tek şey sağ analoğu istediğim yere bir kere çekmek. Kolun bunu milimetrik algılamaması lazım.

Geri
Yukarı