FIFA 21 en ucuz nereden alınır?

393 TL.
379 TL

Merhaba FIFA 21 Steam'de 420TL diğer sitelerde 470-500TL'lerde dolaşıyor fiyat aralığı PC versiyonu için lakin Steam'de EA Access diye bir şey var aylık 29TL bunu 12 aya çarparsak 348 TL yapıyor zaten oyunu 1 seneden fazla oynayacağınızı düşünmüyorum oynasanız bile bu EA Access kalacak yani 2022 çıktıgında onu oynarsınız oyuna gidip 420-500TL fiyat vermektense aylık 29 TL'ye EA Access alıp oynayabilirsiniz benim Origin Premier üyeliğim vardı onunla oynuyordum 37TL şu an fiyatı sanırım ama Steam'de 29TL Steam'den almayı düsünüyorum bende oynanabiliyorsa tabii FIFA 21 ama oynanır diye düşünüyorum. (Baktım da FIFA 21 içindeymiş hem bir sürü oyuna erişiminiz oluyor çok keyifli ve iyi oyunlar var) hem ayriyeten sanırım Ultimate Edition yani 600TL'lik versiyonunu veriyorlar EA Access'de diye biliyorum Origin'de ben öyle oynuyordum aynı mantık olur.

Merhaba FIFA 21 Steam'de 420TL diğer sitelerde 470-500TL'lerde dolaşıyor fiyat aralığı PC versiyonu için lakin Steam'de EA Access diye bir şey var aylık 29TL bunu 12 aya çarparsak 348 TL yapıyor zaten oyunu 1 seneden fazla oynayacağınızı düşünmüyorum oynasanız bile bu EA Access kalacak yani 2022 çıktıgında onu oynarsınız oyuna gidip 420-500TL fiyat vermektense aylık 29 TL'ye EA Access alıp oynayabilirsiniz benim Origin Premier üyeliğim vardı onunla oynuyordum 37TL şu an fiyatı sanırım ama Steam'de 29TL Steam'den almayı düsünüyorum bende oynanabiliyorsa tabii FIFA 21 ama oynanır diye düşünüyorum. (Baktım da FIFA 21 içindeymiş hem bir sürü oyuna erişiminiz oluyor çok keyifli ve iyi oyunlar var)

Steam'deki 10 saat süreli yalnız dediğiniz Pro.

Merhaba FIFA 21 Steam'de 420TL diğer sitelerde 470-500TL'lerde dolaşıyor fiyat aralığı PC versiyonu için lakin Steam'de EA Access diye bir şey var aylık 29TL bunu 12 aya çarparsak 348 TL yapıyor zaten oyunu 1 seneden fazla oynayacağınızı düşünmüyorum oynasanız bile bu EA Access kalacak yani 2022 çıktıgında onu oynarsınız oyuna gidip 420-500TL fiyat vermektense aylık 29 TL'ye EA Access alıp oynayabilirsiniz benim Origin Premier üyeliğim vardı onunla oynuyordum 37TL şu an fiyatı sanırım ama Steam'de 29TL Steam'den almayı düsünüyorum bende oynanabiliyorsa tabii FIFA 21 ama oynanır diye düşünüyorum. (baktım da fifa 21 içindeymiş hem bissürü oyuna erişiminiz oluyor çok keyifli ve iyi oyunlar var)

Dostum Steam'deki 29 ₺ aylık olan standart EA Play ve zaten 170 ₺'ye direkt yıllık alınıyor, ve Fifa 21 o pakete Haziran ayında dahil oluyor.

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı