FIFA 21 fut kadrosu nasıl geliştirilir?

shdeniz

Hectopat
Merhaba, yukarıda bahsettiğim gibi kadromu nasıl güncelleyebilirim? Kadrom aşağıda, bütçem ise en fazla 50K coin. Kadroma hangi kartları almalıyım? Forumda illa Fut'tan anlayan birileri olduğunu düşündüm. Yardım ettiğiniz için şimdiden teşekkürler.

Ekran Görüntüsü (26).png

Defans hattın seni götürür hocam brandt kartını değişebilirsin forvet jesus klasik bitiremeyen adam fut da sevmem oynayabilirsen güzel sağ sol kanatların coman ile taison sanırım onlar hızlı ve iyi adam geçiyor ya forvet değiştir ya da brandt kartını değiştir hocam.

Kadron belli bir seviyeye gelmiş zaten. Artık yavaş yavaş pahalı oyunculara yönel. Pozisyon ve bölgeye göre oyuncu tavsiyelerini araştırabilirsin internetten. Riv9'un (Profesyonel bir oyuncu) 3-4 tane videosu var oyuncu tavsiyeleri için onlara bakabilirsin.

Defans hattın seni götürür hocam brandt kartını değişebilirsin forvet jesus klasik bitiremeyen adam fut da sevmem oynayabilirsen güzel sağ sol kanatların coman ile taison sanırım onlar hızlı ve iyi adam geçiyor ya forvet değiştir ya da brandt kartını değiştir hocam.

Brandt yerine kimi alabilirim. Baktım bayağı ama Pl'den veya Bundesliga'dan oyuncu bulamadım oraya.

Kadron belli bir seviyeye gelmiş zaten. Artık yavaş yavaş pahalı oyunculara yönel. Pozisyon ve bölgeye göre oyuncu tavsiyelerini araştırabilirsin internetten. Riv9'un (profesyonel bir oyuncu) 3-4 tane videosu var oyuncu tavsiyeleri için onlara bakabilirsin.

Riv9'u biliyorum, kanalını araştırırım.

82+ rated players sbc'lerinden yapabilirsin. Eğer mbappe vb çıkarırsan 400k ya kaliteli bir kadro kurabilirsin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı