FIFA 21 gol atınca oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 10

ibrahimbulut

Yoctopat
Daha fazla  
Bilgisayarım geçen sene mayıs ayında alınmış bir bilgisayar. 8 GB 3000 MHz RAM'i olan, 3.20 GHz işlemci hızına sahip ve içerisinde NVIDIA GTX 1650 ekran kartı bulunan bir bilgisayar. Geçtiğimiz günlerde SSD aldım ve takıp, formatlayıp Windows'u onun üzerine kurdum. Kurduktan sonra FIFA'yı tekrar indirdim Origin'den orijinal olarak. Ancak kurduktan sonra oyuna girmemeye başladı; öncesinde siyah ekran hatası verdi, hiç girmedi. Bu sorunu internetten videolar izleyerek vb. bir şekilde çözüme kavuşturdum. Oyuna girdi, atmadı ya da ne bileyim siyah ekranda kalmadı ancak kariyer, santra maçı vb. hangisinde olursa olsun gol attıktan ve sevinci yaptıktan sonra sahne geçiş animasyonu girdiği anda oyundan atıyor. Ne yapsam olmadı. Videolar izledim, ekran kartını güncelledim ancak hiçbir şekilde çözüme kavuşturamadım bu konuyu. Buraya kayıt olma sebebim de aslında bu konuda başlık açmak ve çözüm aramak.

Oyunla alakalı bir problem sanırım. EA sayfasında da ciddi tartışılmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Belki bu video yardımcı olabilir.

Oyunla alakalı bir problem sanırım. EA sayfasında da ciddi tartışılmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Belki bu video yardımcı olabilir.

Bunu ben de denedim ancak benimki çok değişik bir durum. Oyuna girerken ya da oyun içinde olan bir sorun değil. Kariyer modu ya da diğer maç modları fark etmeksizin gol yediğim de oyundan atmıyor. Ben gol attıktan sonra o amblem geçiş sahnesi gelince oyundan atıyor. 2 gündür bakıyorum ama bulamıyorum çok sinir bozucu :(

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı