Çözüldü FIFA 21 güncellemeden sonra açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

furkan12

Kilopat
Daha fazla  
Böyle bir sorun önceden yoktu. Ne olduysa güncelleme yaptım, sonra oyna tuşuna basınca görev yöneticisinden bakıyorum, oyun gözüküyor sonra kendini kapatıyor. Hep bu oluyor. Repair yaptım her şeyi denedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Varsayılan konumunu değiştirmeyin ve dosyalarını doğrulayın sorun çıktıkça. Bu yeterli olacaktır.
Oyununuz orijinal değil gibi görünüyor. Birisinden alıp kopyaladınız mı yoksa? Bu detayları da belirtmelisiniz.

Oyunun sadece orjinali var hesabı arkadaşım verdi ama şöyle bir şey olabilir oyunun dosyalarını o oynadığı için internetten bulup dosyaları doğrulattım açılıyordu güncelleme yedikten sonra böyle oldu bu sorun FIFA 20 beri var.

Şimdi elinizde bir oyun var ve orijinal olarak siz indirdiniz öyle mi? O halde yükleme konumunu değiştirmeyin. Sonra da dosyalarını doğrulatıp oynayın.

Oyun önceden varsayılan alanda yüklüydü bu arada silip Origin'den indirirken yükleme konumunu değiştirdim tekrar varsayılan olarak kurmayı mı tavsiye edersiniz playable olduğunda oyun açılıyor diye biliyorum.

Geri
Yukarı