FIFA 21 hücum yaparken oyuncu değiştirilmiyor

couza

Hectopat
Merhabalar, FIFA 21 oyununu EA Play alıp indirdim. 10 saat oynayabiliyorum ancak bir sorunum var. Hücumda sıkıntı yok ancak bir türlü defans yaparken adam değiştiremiyorum. Oyunda sol CTRL adam değiştirme tuşu olarak geçiyor ama basınca olmuyor. Birkaç kere tuşu değiştirdim gene olmadı. Hattı kullanıcı ayarlarını bile sildim, tekrar oluşturdum. Yine de düzelmedi. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Orijinal oyunda böylesine basit bir hata olacağını pek zannetmiyorum, çevremde çok fazla oynayan var ilk defa sizden duydum. Klavye/tuş ayarlarında ayarlama yaparken hücum/savunma/kaleci olarak tuş ayarlamaları yapılıyor diye biliyorum. Karıştırmış olabilir misiniz? Bir kontrol edin.

Orijinal oyunda böylesine basit bir hata olacağını pek zannetmiyorum, çevremde çok fazla oynayan var ilk defa sizden duydum. Klavye/tuş ayarlarında ayarlama yaparken hücum/savunma/kaleci olarak tuş ayarlamaları yapılıyor diye biliyorum. Karıştırmış olabilir misiniz? Bir kontrol edin.

Evet hocam hallettim sonunda. Ayarları sıfırladım, oyuna girmeden önce ayarladım. Daha sonra oyuna girdiğimde değişmişti. Tekrar oyun içinden ayarlayıp kaydettim ve oldu. Teşekkürler.

Geri
Yukarı