FIFA 21 kariyer transferin çok zor olması

1 8 9 4 94 4

Hectopat
Merhaba. FIFA 21 oynarken satacağım adamlar çok zor transfer oluyor. Neredeyse çoğu anlaşamadı diyor. Bu oyunla mı ilgili bir sorun yoksa benimle mi? Çünkü FIFA 19, 20 oynarken böyle bir şey yok idi.

Kanka FIFA 21 çok buglu oyuncular milli takımda olmasına rağmen ilk11'de olmayınca kızıyor ya da benim bir tane uğur karabekir adlı oyuncum vardı 2 sezon adam gol kralı oldu 3.sezonda tam maça sokçaktım oyuncu yok sonra geri geldi kırmızı yedi oyundan çıkmadı sonra bedelsiz olarak 90 genli oyuncu İngiltere 2.lige gitti

Merhaba. FIFA 21 oynarken satacağım adamlar çok zor transfer oluyor. Neredeyse çoğu anlaşamadı diyor. Bu oyunla mı ilgili bir sorun yoksa benimle mi? Çünkü FIFA 19, 20 oynarken böyle bir şey yok idi.

Electronic arts sağ olsun bu sene kariyer kısmını hiç iyi yapmamışlar varsa yoksa Ultimate Team e yüklenmişler.

Kariyere başlarken transfer görüşmelerini katı yapmışsın sanırım. Ben böyle şeylerle karşılaşmamak için genelde gevşek yapıyorum.
Bu arada milli takım bugunu ben de yaşadım bu arada çok ilginç. 😊
Konami sağolsun Fifa’ya kafa tutacak bir oyunu 8 senedir yapamadıkları için, Fifa da kendini geliştirme ihtiyacı hissetmiyor, hala benim oyunum daha iyi diyor. Bir rekabet kalmadı artık Pes’le, tüm lisansları da aldılar.

Geri
Yukarı