FIFA 21 kariyere girerken oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 11

Semih Gedik

Decapat
Daha fazla  
RAM
16GB 2x8 3200Mhz CL22
Ekran kartı
Nvidia Geforce GTX 1650 Ti
İşlemci
İntel Core i5 10300H
Merhaba,
Kariyer moduna girerken aniden oyun atmaya başladı. Hiçbir şekilde giremiyorum. Şampiyonlar ligi modu da aynı şekilde. En son bilgisayara yeni bir RAM taktım ama diğer oyunlarda hep performansım arttı hiçbir sorun yaşamadım. Onla alakalı olabilir mi?

•Onun dışında en son bilgisayarın yaşadığı değişiklik Game Pass Ultimate aboneliğimi iptal edip standart Game Pass aboneliğine geçmemdi. Bu süre içerisinde aboneliğimi iptal ettikten sonra deneme amaçlı oyuna girmeyi denedim ve EA Play ekranı izin vermedi zaten.
•Sürücüler ve yazılım güncel.
•Gamepass ile EA Play platformundan oynuyorum.

Dosya Ekleri

• FB_IMG_1639152525874.jpg
    FB_IMG_1639152525874.jpg
    63,1 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleme:
Merhaba,
Kariyer moduna girerken aniden oyun aymaya başladı. Hiçbir şekilde giremiyorum. Şampiyonlar ligi modu da aynı şekilde. En son bilgisayara yeni bir RAM taktım ama diğer oyunlarda hep performansım arttı hiçbir sorun yaşamadım. Onla alakalı olabilir mi?
Sürücüler ve yazılım güncel.

Oyunu silip yeniden kurma gibi bir ihtimal var mı?
Hocam internetim yavaş olduğundan silip yüklemeyi en son düşünmek istiyorum:(

Merhaba,
Kariyer moduna girerken aniden oyun atmaya başladı. Hiçbir şekilde giremiyorum. Şampiyonlar ligi modu da aynı şekilde. En son bilgisayara yeni bir RAM taktım ama diğer oyunlarda hep performansım arttı hiçbir sorun yaşamadım. Onla alakalı olabilir mi?
Sürücüler ve yazılım güncel.
Oyun cracksa sunucu sorunu olabilir atar.
Orjinalse steamden veya epic gamesden oyun doğrulaması yapın.
(crack oyunların bilgisayarınıza zarar verdiğini unutmayın :) )

Geri
Yukarı