FIFA 21 kiralık oyuncuları süre almıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Emretkkn

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
FIFA 21'de kiralık gönderdiğim oyuncular hiçbir maçta süre almıyor. Süre almadıkları için gelişim gösteremiyorlar. Bunun çözümü var mı? Yoksa oyundan kaynaklanan bir hata mı?

Adsız.png

Torreira neden oynamıyor reytingi 81 takımı da atletico madrid.

Orada Koke, Saul, Marcos Llorente falan var daha iyi orta sahalar ondan yedektedir bir de adam kiralayacaksanız bakın arama kısmında takımdaki reytinglere ona göre o takıma kiralayın onda daha güçlüsü yoksa kiralayın yani.

Orada koke, saul, marcos llorente falan var daha iyi orta sahalar ondan yedektedir bir de adam kiralayacaksanız bakın arama kısmında takımdaki reytinglere ona göre o takıma kiralayın onda daha güçlüsü yoksa kiralayın yani.

Bilmiyorum attığım fotoğrafta sezonun yarısına gelmiş bulunmaktayım. Herta Berlin'deki guendozi bile bir maça çıkmamış. Tuhaf geliyor.

Bilmiyorum attığım fotoğrafta sezonun yarısına gelmiş bulunmaktayım. Herta Berlin'deki guendozi bile bir maça çıkmamış. Tuhaf geliyor.

Bir de sanırım bug vardı o görünümde kaç maçta oynadığı göremiyoruz diye hatırlıyorum.

Ben Fenerbahçe kariyeri yaparken Ferdi'yi falan kiraliyorum gayet de kaç maç oynadığını görüyorum. Bug değildir bence.

Bilmiyorum bazen izlerken oluyordu bazı Yotuberlar'da öyle bir bug olmuşsa zaten sene sonu reytinglerinden belli olur ne kadar artığından.

Yeni konular

Geri
Yukarı