FIFA 21 klavye ile varsayılan tuşları oynatıyor

tweter25

Decapat
Merhaba arkadaşlar. FIFA21 tuş ayarlarını yapıyorum W ara pas a şut D orta vs. fakat şu sorun ortaya çıkıyor. Oyuna giriyorum ayarlarda klavyede tuşlarında sorun yok atanmış gözüküyor fakat oyun içerisinde benim atadığım tuşlarda değil varsayılan tuşlarda oynamaya devam ediyor. Koşuyu K'den falan yapıyor şutu a ya almıştım D'den atıyor gibi. Bu sorunu yaşayıp nasıl çözeceğimi bilen varsa söyleyebilir mi? Belgelerimden FIFA'yı sildim profili sildim fakat yine de düzelmiyor. Yardımcı olursanız sevinirim, iyi forumlar dilerim.

İnterneti kapatıp oynarken güncel kadrolar devam ediyor mu peki ?
Oyuna girince interneti kesip dener misin? Ben böyle çözmüştüm. Oyunda neden böyle bir şey var mhiç anlamıyorum.
Bir de oyun benim harici diskimde yüklü ssd'de değil. Origin falan hepsi burada yüklü yer kaplamasın diye. Bu sıkıntı açmış olabilme ihtimali var mı ?

Son düzenleme:
İnterneti kapatıp oynarken güncel kadrolar devam ediyor mu peki ?

Bir de oyun benim harici diskimde yüklü ssd'de değil. Origin falan hepsi burada yüklü yer kaplamasın diye. Bu sıkıntı açmış olabilme ihtimali var mı ?
Aynısı bende de oluyordu. Ben böyle çözdüm. Yüklendiği yerden kaynaklı olduğunu sanmıyorum. Güncel kadroları başka sitelerden indirip oynuyordum. Ama oyuniçi güncelleyip kapatırsanız olacaktır.

Geri
Yukarı