FIFA 21, NBA2K21 için gamepad önerisi

emres01

Hectopat
Merhaba, başlıkta bahsettiğim gibi gamepad almak istiyorum. Kullandığım gamepad Logitech F710'du. Şu an çalışıyor ama maalesef alt taraftaki siyah kısımlar eriyor ve elimde siyah leke bile bırakıyor. Hiçbir sorunu olmamasına rağmen bu durumdan dolayı değiştirmek zorunda kalıyorum. Wireless olursa daha iyi olur, 200-250 TL civarında bir tavsiyelerinizi bekliyorum.
Düzenleme: PS4 Dualshock bilgisayarda da kullanılabiliyor mu? Tam benim elime göre, eğer kullanılıyorsa bunu da alabilirim.

Son düzenleme:
Stoklara gelince 300 TL'ye Monster Pusat Pro öneririm. İkinci el Xbox One kollarına da bakabilirsiniz.

Stoklara gelince 300 TL'ye Monster Pusat Pro öneririm. İkinci el Xbox One kollarına da bakabilirsiniz.

Hocam baktım ama sol analog'un yeri farklı yerde, bana kullandığım Logitech stilinde bir şey daha iyi olur.

Hocam baktım ama sol analog'un yeri farklı yerde, bana kullandığım Logitech stilinde bir şey daha iyi olur.
O zaman DS4 öneririm. Sıfır olarak pahalı ve orijinal olanları bulmak biraz zor. 2. el olarak bakabilirsiniz. Aşağıya bir tane link bırakıyorum. Orijinal olup olmadığı konusunda fikrim yok.

Geri
Yukarı