FIFA 21 oyundan atıyor

İşletim sistemi
Diğer

Progger

Hectopat
Daha fazla  
PS4 FIFA 21'de 10 saatlik deneme sürümünü oynuyorum. Ancak maç içinde veya maç dışı farketmeksizin ortalama 5-10 dakikada bir oyundan atıyor. Online maçlarda hükmen mağlup sayılıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

Dosya doğrulaması yapın ve bu süreçte mümkün olduğunca Online girmeyin, oyun tam güncelleme almadı henüz.

PS 4 Yazıyor ya!

Çok haklısın dikkat etmedim telefondan okuyorum görmemişim.
PS4 FIFA 21'de 10 saatlik deneme sürümünü oynuyorum. Ancak maç içinde veya maç dışı fark etmeksizin ortalama 5-10 dakikada bir oyundan atıyor. Online maçlarda hükmen mağlup sayılıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

Support'a yazın. CD ile kullanıyorsan çizik olabilir.

PS4 FIFA 21'de 10 saatlik deneme sürümünü oynuyorum. Ancak maç içinde veya maç dışı farketmeksizin ortalama 5-10 dakikada bir oyundan atıyor. Online maçlarda hükmen mağlup sayılıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?
dostum çözüm bulabildin mi ? aynı sorun bende de oldu çözüm bulamıyorum. ilk gün sorun yoktu 2. gün güncelleme geldi oyuna sürekli 5-6 dakika sonra ps menüsüne atıyor oyun

Arkadaşlar aynı sorunu ben de yaşıyorum. Ben CD değil online olarak indirdim oyunu PS4'e. Her 5-10 dakikada bir oyundan atıyor. Sunucu ile bağlantı kesildi hatası veriyor. Hiçbir maç yapılamıyor neredeyse FUT'ta. Lütfen çözüm bulursanız paylaşın. Daha dün de güncelleme geldi oyuna, düzelir sandım ama bugün 2 maç yaptım ikisinde de oyundan attı.

Yeni konular

Geri
Yukarı