FIFA 21 rezalet ötesi bir oyun

FIFA 19 oynuyordum, sonrasında 21'e geçtim ; aralarında cidden fark var. Dediğiniz gibi olsa ama üstüne EA cidden koyuyor bazen. PES 21 de oynuyorum ama lisans yok, yama kursam da FIFA gibi asla olmuyor. Online sistemi daha da berbat.
İyi bir alternatif olsa cidden PES'e geçerim ama PES daha rezalet bir oyun. Tuşa basıp yarım saat topa vurma animasyonunun bitmesini bekliyorum. Aşırı delay var oyunda.

FIFA 19 oynuyordum, sonrasında 21'e geçtim ; aralarında cidden fark var. Dediğiniz gibi olsa ama üstüne EA cidden koyuyor bazen. PES 21 de oynuyorum ama lisans yok, yama kursam da FIFA gibi asla olmuyor. Online sistemi daha da berbat.
Ama mesela FIFA 20 FIFA 19'dan farklı değil. Bu yüzden her yıl bu oyunları almak yerine 2-3 yıl kadro yamaları ile oynayıp sonra yeni oyuna geçmeyi daha mantıklı buluyorum. En azından "oyun gelişmiş güzel" diyebiliriz bu sayede.

FIFA 21'i ve FIFA 2017 serisi dahil sonraki serileri oynamış biriyim. Rezalet bir oyun değil. Güncellemeler berbat kabul ediyorum. Pes oynayan birine göre FIFA çok ters geliyor. Pes oynamayan birine göre bence FIFA bayağı uğraşılması gereken bir oyun. Yıllar boyunca Ultimate Team oynayan biriyim. FIFA'nın en keyifli yeri fut champs. Bu zamanda FIFA alınmaz. Aylardan olmuş mayıs. Sterling denen adam artık yedek kulübesinde bile yok. Onun yerine gelmiş özel oyuncular. Birçoğu kontrollere alışmış. Yani sen birazda kendine mana bulmanı tavsiye ederim oyuncu olarak. FIFA da çok çok iyi oyuncular var. Pro Player'ler var. Tabi bunların dışındada oyunu yine sevmeyebilirsin. Mana bulabilirsin. Ben kullanıcı gözüyle yorumlamak istedim. FIFA 22 de buluşmak dileğiyle.

Ama mesela FIFA 20 FIFA 19'dan farklı değil. Bu yüzden her yıl bu oyunları almak yerine 2-3 yıl kadro yamaları ile oynayıp sonra yeni oyuna geçmeyi daha mantıklı buluyorum. En azından "oyun gelişmiş güzel" diyebiliriz bu sayede.
Zaten her yıl sürekli alan tipler FUT bağımlısı olanlar ya da üçü beşi hesap etmeyen para babaları. Para babası derken de ciddiyim ; arkadaşım 450 lirayı çerez parası sayıp alırken ben indirim arıyorum.

Katılıyorum dostum neredeyse her gün arkadaşlarla toplanıp turnuva kuruyoruz. Bana göre FIFA 21 sadece gol olması için yapılmış,çünkü tek bir adamla sağ sol yaparak koşarsanız bile gol atabiliyorsunuz maçlarımız toplam 8 golden aşağı bitmiyordu kaleciler leş. Ve sonunda bıktık ve FIFA 20'ye geçtik kaleciler panter gibi FIFA 21 saçmalıkları yok ve zor gol oluyor oyunu zevkli kılıyor. (FIFA 21 sadece grafik açısından başarılı)

FIFA 21'i ve FIFA 2017 serisi dahil sonraki serileri oynamış biriyim. Rezalet bir oyun değil. Güncellemeler berbat kabul ediyorum. Pes oynayan birine göre FIFA çok ters geliyor. Pes oynamayan birine göre bence FIFA bayağı uğraşılması gereken bir oyun. Yıllar boyunca Ultimate Team oynayan biriyim. FIFA'nın en keyifli yeri fut champs. Bu zamanda FIFA alınmaz. Aylardan olmuş mayıs. Sterling denen adam artık yedek kulübesinde bile yok. Onun yerine gelmiş özel oyuncular. Birçoğu kontrollere alışmış. Yani sen birazda kendine mana bulmanı tavsiye edeirm oyuncu olarak. FIFA da çok çok iyi oyuncular var. Pro Player'ler var. Tabi bunların dışındada oyunu yine sevmeyebilirsin. Mana bulabilirsin. Ben kullanıcı gözüyle yorumlamak istedim. FIFA 22 de buluşmak dileğiyle.
PES oyuncusu değilim bunu belirteyim. Ben Ultimate Team'e girmiyorum bile. Canım sıkılınca sezon modunda milletle maç yapıyorum. Arkadaş gelince de santra oynuyoruz. Başka bir amacım yok. Sterling bir örnekti sadece. Oyundaki çoğu oyuncu böyle.

PES oyuncusu değilim bunu belirteyim. Ben Ultimate Team'e girmiyorum bile. Canım sıkılınca sezon modunda milletle maç yapıyorum. Arkadaş gelince de santra oynuyoruz. Başka bir amacım yok. Sterling bir örnekti sadece. Oyundaki çoğu oyuncu böyle.

Ultimate Team dışındaki modları kullanmadım. O kısımda ne desen haklısın. Single olsa FIFA satın almam. Online olduğu için kullanan biriyim. Online bakış açısıyla anlattım.

Geri
Yukarı