FIFA 21 Squad Update (FIFA 21 Kadro Güncellemesi - Şubat 2022)

Merhaba FIFA 22 için son transferleri içeren bir squad dosyası mevcut mu acaba? Oyunum offline olduğu için kadrolar eski bu şekilde de oyunun bir anlamı kalmıyor ne yazık ki.

Fifa 21 üzerinden 21/22 kadro çalışması mevcut, Fifa 22'ye ait kadro dosyası ne yazık ki yok.

Fifa 21 üzerinden 21/22 kadro çalışması mevcut, Fifa 22'ye ait kadro dosyası ne yazık ki yok.
Merhaba hocam. Ekteki görselde yüz çalışması yapmışlar FİFA mod manager kullanıyorum. Yamayı da doğru kurdum Haaland ve Batshuayi yüzünü değiştirdi ve Teixeira da değişiklik olmadı. Senin transfer yamanı kullanıyorum. Muhtemelen farklı oyuncu ID si olduğu için yüzü değişmedi. Acaba bu sorunu nasıl çözebilirim. Yardımcı olur musun ?

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    735,1 KB · Görüntüleme: 86
Merhaba,
Bunun düzeltilebilmesi için ID'ler birbiriyle uyumlu olmalı.
Cheat Table kullanabiliyor musunuz? Kullanabiliyorsanız, Edit Player>Appearance sekmesinde Teixeira için verilen Head Asset ID, üstteki Player ID ile aynı olmalı ve eklediğiniz yamadaki ID de aynı olmalı.

Merhaba,
Bunun düzeltilebilmesi için ID'ler birbiriyle uyumlu olmalı.
Cheat Table kullanabiliyor musunuz? Kullanabiliyorsanız, Edit Player>Appearance sekmesinde Teixeira için verilen Head Asset ID, üstteki Player ID ile aynı olmalı ve eklediğiniz yamadaki ID de aynı olmalı.
Yok kullanmıyorum. Şimdi indirdim açmaya çalıştım fakat uzantı türünden dolayı açmadı. Nasıl açabilirim acaba ?
Yok kullanmıyorum. Yamadaki Teixeira ID'si 179731. Sizin oluşturduğunuz Teixeira'nın ID numarası kaç acaba hocam ?
Bu arada en son attığın kadro güncellemenin üzerine Premier ligdeki kiralıklar hariç tüm transferleri yaptım. İstersen onu da sana email yoluyla atabilirim. Eğer yeni bir güncelleme daha yapacaksan onun üzerine yapmış olursun. Böylece daha kapsamlı bir güncelleme olur.

Son düzenleme:
Yok kullanmıyorum. Şimdi indirdim açmaya çalıştım fakat uzantı türünden dolayı açmadı. Nasıl açabilirim acaba ?

Bu arada en son attığın kadro güncellemenin üzerine Premier ligdeki kiralıklar hariç tüm transferleri yaptım. İstersen onu da sana email yoluyla atabilirim. Eğer yeni bir güncelleme daha yapacaksan onun üzerine yapmış olursun. Böylece daha kapsamlı bir güncelleme olur.
Cheat Engine 7.2'yi indirip kuruyorsunuz, sonra Cheat Table'yi kuruyorsunuz. Oyunu açtıktan sonra CT'yi başlatıyorsunuz. Videolardan yardımı alabilirsiniz, çok içerik var.
Kadro dosyasını "dosya tc"ye yükleyip burada paylaşabilir misiniz?

Bunun için kapsamlı bir çalışma lazım, zaman ayırabilsem yapacağım da fırsat bulamıyorum :) Ve bütün oyunculara yeni potansiyel eklemek, bütün olarak overall paketi hazırlamak çok fazla emek istiyor, belki sınırlı bir çalışma yapılır.

Oyuncu pozisyonları genellikle aynı, değişmeli dediğiniz oyuncu mu var?
Hocam 4 büyükler ve avrupa liglerindeki büyük takımların oyuncuları yapılsa yeterli olur fikrimce. Dediğiniz gibi tüm oyuncuları yapmak büyük emek istiyor. Dediğim takımlar yapılırsa hem sizin daha az vaktinizi alır hem de bizleri tatmin edecektir.

Cheat Engine 7.2'yi indirip kuruyorsunuz, sonra Cheat Table'yi kuruyorsunuz. Oyunu açtıktan sonra CT'yi başlatıyorsunuz. Videolardan yardımı alabilirsiniz, çok içerik var.
Kadro dosyasını "dosya tc"ye yükleyip burada paylaşabilir misiniz?
Hocam dediğiniz siteye yüklediğim için ceza aldım. Bilginiz olsun.

Son düzenleme:
Ben küçük boyutlu dosya diye o siteyi rastgele yazmıştım, özür dilerim cezaya sebebiyet verdiğim için.

İlk olarak belirteyim, 179731 numaralı ID David Cabrera'ya ait, siz Teixeira için oyuncu yüzü yüklediğinizde bu oyuncuda gözükecek. Miniface paketi de var mı eklediğiniz yamada?

Cheat Table üzerinden Oyuncu ID'sini değiştirmeden sadece Head Asset ID numarasını değiştirip deneyin, yine olmazsa hazırladığım kadro dosyasındaki Teixeira'yı silip Cabreraya ait ID ile yeniden oluşturulur. Ancak söylediğim gibi miniface problemi olur o zaman da.

Ben küçük boyutlu dosya diye o siteyi rastgele yazmıştım, özür dilerim cezaya sebebiyet verdiğim için.

İlk olarak belirteyim, 179731 numaralı ID David Cabrera'ya ait, siz Teixeira için oyuncu yüzü yüklediğinizde bu oyuncuda gözükecek. Miniface paketi de var mı eklediğiniz yamada?

Cheat Table üzerinden Oyuncu ID'sini değiştirmeden sadece Head Asset ID numarasını değiştirip deneyin, yine olmazsa hazırladığım kadro dosyasındaki Teixeira'yı silip Cabreraya ait ID ile yeniden oluşturulur. Ancak söylediğim gibi miniface problemi olur o zaman da.
Sizde yüklemeyin o siteye diye dedim bu durumu. Sende bilmiyordun muhtemelen sorun değil. Miniface paketi yok. Sadece yüz yaması olarak Haaland, Batshuayi ve Teixeira var. Dediğin gibi Cabrera'ya ait o ID. Head Asset ID değişip yaptım fakat olmadı. Cabrerayı oyundan silme durumu varsa o şekil yapabilirim fakat nasıl yapılacağını bilmiyorum açıkçası.

RDBM programı ile oyuncu silinip eklenebiliyor ama çok çetrefilli :)

RDBM'ye tam olarak hakim değilim.

Premier Lig'de yaptığınız transferlerden birkaç örnek verir misiniz, kimler var? Ben genel itibariyle güncellemiştim ama merak ettim bu eksikleri.

Geri
Yukarı