FIFA 21 Squad Update (FIFA 21 Kadro Güncellemesi - Şubat 2022)

---

Güncelleme!

Serbest oyuncuların yeni takımlarına dahil olmasıyla transfer güncellemesi yapıldı,

Bazı oyuncuların özelliklerinde(saç, krampon, forma stili vs.) güncellemeler yapıldı.

Dosya: Squad Update (14.09.2021-22:12)

---

Gökdeniz dışında Hasic, Barış Yılmaz vs. vardı, son güncellemeyle birlikte Diagne, Rosier gibi birkaç oyuncu daha güncellendi.

Hocam emeğinize sağlık. Taliscayı da ekler misiniz ? Kariyer mod açtım göremedim kendisini :)

Hocam emeğinize sağlık ancak EPL'de Arsenal için kariyer yapmak istediğimde tüm hedeflerin düşük, bütçenin de --200 milyon olduğu gözüküyor. Ek olarak Brentford için yurt içi başarı yüksek gözüküyor, üst lige yeni çıkan bir takım :D. İlgilenirseniz sevinirim.

Hocam eline koluna sağlık müthiş bir emek vermişsin sen olmasan hala eski kadro ile mecburen oynamak zorunda kalacaktık çok teşekkürler tek sıkıntı bazı oyuncuların fotoğrafları farklı örnek kerem aktürkoğlu, barış alper yılmaz.
Teşekkür ederim, biliyorsunuz ki bazı oyuncuların miniface'leri oyunda yok. Bu, görsel anlamda birçok kişiyi rahatsız ediyor. Ben de çözüm olarak veritabanından -birebirini bulmak imkansız olsa da- biraz olsun anımsatan miniface'leri bu oyunculara eklemeye çalıştım.
Emeğinize sağlık hocam. Oyuncu statlarındaki değişimi yaparken nereyi referans aldınız acaba?
Oyuncu statları? Açıklık getirirseniz, varsa düzeltmem gereken yerlere göz atabilirim.

-
Hocam emeğinize sağlık. Taliscayı da ekler misiniz ? Kariyer mod açtım göremedim kendisini :)
Bu oyuncunun da dahil olduğu bir güncelleme geliyor :)

-
Hocam emeğinize sağlık ancak EPL'de Arsenal için kariyer yapmak istediğimde tüm hedeflerin düşük, bütçenin de --200 milyon olduğu gözüküyor. Ek olarak Brentford için yurt içi başarı yüksek gözüküyor, üst lige yeni çıkan bir takım :D. İlgilenirseniz sevinirim.
Bunun gibi programdan kaynaklı bazı hatalar oluyor, uyarı için teşekkür ederim. Hatalar düzeltildi, güncellemeyi gün içerisinde ekleyeceğim :)

-

Son düzenleme:
Teşekkür ederim, biliyorsunuz ki bazı oyuncuların miniface'leri oyunda yok. Bu, görsel anlamda birçok kişiyi rahatsız ediyor. Ben de çözüm olarak veritabanından -birebirini bulmak imkansız olsa da- biraz olsun anımsatan miniface'leri bu oyunculara eklemeye çalıştım.

Oyuncu statları? Açıklık getirirseniz, varsa düzeltmem gereken yerlere göz atabilirim.

-

Bu oyuncunun da dahil olduğu bir güncelleme geliyor :)

-

Bunun gibi programdan kaynaklı bazı hatalar oluyor, uyarı için teşekkür ederim. Hatalar düzeltildi, güncellemeyi gün içerisinde ekleyeceğim :)

-
Emir Dilaver-D.Zagreb Sinan Gümüş-FB bu oyuncular serbest konumda. Ayrıca oyuncu güçlerini değiştirmişsin ama bence bazıları gerçekçi olmamış. Gradel'in 76 olduğu yerde Arda'nın 76 olması abartı. Mame Diouf 71 o da düşük kalmış. Bunun gibi örnekleri var. Gözden geçirip güncellersen sevinirim. En önemlisi de Altay Giresunspor ve Adana Demirspor'un olmaması. Bunları ekleme şansın yok mu acaba?

Öncelikle belirteyim oyuncu güçleri Fifa 22 beklentilerine göre güncelleniyordu, yayınlandıktan sonra biraz karşılaştırdım neredeyse %100'e yakın oranda benzerlik yakalamışım. Bariz farkta olanları bu güncellemeyle biraz düzenledim.
Kadrolarla ilgili düzenlemeler de yeni güncellemede mevcut.
Adana Demirspor ve diğer takımların eklenmesini ben de dahil birçok kişi istiyoruz ancak bu takımları eklemek için mutlaka Mod gerekiyor. Bugüne kadar Fosty Mod'la ne kadar eklenti yapıldıysa hepsinde de sıkıntılar olduğu için bu konuya fazla yaklaşmıyorum. Aslında bir arkadaşın güvenilir diyerek önerdiği kapsamlı bir yamayı denedim, Avrupa Ligi'nde galip geldiğin halde eleniyorsun, kaliteyi buradan ölçebilirsiniz. Belki piyasada daha iyileri vardır ama hazırladığım içeriklerle örtüşmeyeceğinden hiç uğraşa girmeyeceğim. Ayrıca oyunu her açtığında mod dosyalarını bulmak, modun uygulanmasını beklemek vs. vs. bunlar insanı oyundan soğutuyor.
---

Güncelleme!

Serbest oyuncuların yeni takımlarına dahil olmasıyla transfer güncellemesi yapıldı,

Bazı oyuncu...
--

--- Güncelleme ---

Avrupa'daki tüm liglerin orijinal stadyum isimleri eklendi.

Transfer güncellemeleri eklendi,

Oyunda bulunmayan oyuncular eklendi, (Talisca, Hulk, Costa, Rondon ve daha fazlası)

Bazı satın alma opsiyonlu kiralık oyuncuların opsiyonları tanımlandı,

Kariyer modunda Avrupa'daki takımların ve Süper Lig takımlarının başarı beklentileri ve finansal beklentileri gibi içerikleri güncellendi.

--

Dosya: Squad Update 22.09.2021

--

Son düzenleme:
bu dosyayı yükledikten sonra kariyere giriyorum. mevcut kadroları kullan diyorum. sonra ileri basınca ekran öylece kalıyor, hiçbir tuş çalışmıyor. benzer sorun yaşayan var mı?
Arkadaşlar biliyorum güncellemelerden bıktınız ama bazı hata düzeltmeleri yapıldı :)

--

Dosya: Squad Update 23.09.2021 23:03

--
bu dosyayı yükledikten sonra kariyere giriyorum. mevcut kadroları kullan diyorum. teknik direktör kariyeri diyorum. sonra ileri basınca ekran öylece bomboş kalıyor, hiçbir tuş çalışmıyor. ctrl+alt+del ile çıkmak zorunda kalıyorum. benzer sorun yaşayan var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı