FIFA 21 Squad Update (FIFA 21 Kadro Güncellemesi - Şubat 2022)

bu dosyayı yükledikten sonra kariye..
Daha önceden kurmuş olduğunuz bir yamadan veya eklentiden kaynaklanıyor olabilir. Ben de kontrol edeceğim sabah.
Hocam çimler çok soluk geliyor onun çözümü var mı acaba? (Ayarlar kısmında bar full ama gene de soluk geliyor bana)
21'in en büyük sorunu bu.
Dosyada çim renk kodlarını en yükseğe çıkardım yine soluk, oyunda en yükseği ayarladım yine soluk. Çareyi şöyle buldum, benim bilgisayar tv ekranına bağlı olduğu için televizyonun RGB renk ayarlarından doğal çim rengini buldum tam istediğim gibi oldu. En iyi çözüm bu. Eğer PC'den oynuyorsanız da renk ayarlarından az da olsa iyileştirebilirsiniz.

Son düzenleme:
Daha önceden kurmuş olduğunuz bir yamadan veya eklentiden kaynaklanıyor olabilir. Ben de kontrol edeceğim sabah.

Herhangi bir yama veya eklenti kurmadım FIFA'ya. Origin üyeliği ile orijinal oyunu oynuyorum. Windows da güncellemeleri kapatmıştım bilmiyorum bundan dolayı olur mu.

21'in en büyük sorunu bu.
Dosyada çim renk kodlarını en yükseğe çıkardım yine soluk, oyunda en yükseği ayarladım yine soluk. Çareyi şöyle buldum, benim bilgisayar tv ekranına bağlı olduğu için televizyonun RGB renk ayarlarından doğal çim rengini buldum tam istediğim gibi oldu. En iyi çözüm bu. Eğer PC'den oynuyorsanız da renk ayarlarından az da olsa iyileştirebilirsiniz.

Ben kontrol ettiğimde sorunla karşılaşmadım, konunun en başında paylaştığım dosyayı indirip denerseniz bu dosyadan kaynaklı olup olmadığını anlayabiliriz. Yaklaşık 2 bin kişi bu dosyayı kullanıyor, daha önce bu sorun hiç yaşanmadı.

Ben kontrol ettiğimde sorunla karşılaşmadım, konunun en başında paylaştığım dosyayı indirip denerseniz bu dosyadan kaynaklı olup olmadığını anlayabiliriz. Yaklaşık 2 bin kişi bu dosyayı kullanıyor, daha önce bu sorun hiç yaşanmadı.
Merhaba, oyunum Steam üzerinde kurulu bu yamayı kursam bir sıkıntı yaşar mıyım?

Merhaba, oyunum Steam üzerinde kurulu bu yamayı kursam bir sıkıntı yaşar mıyım?
Merhaba, bu sadece kadro dosyası olduğu için offline oynarsanız muhtemelen sorun olmaz ancak online oyunda ne olur bilemiyorum. Yaşayacağınız sorun en fazla "kadrolar yüklenirken sorun oluştu" şeklindedir. Önceki kadro dosyanızı yedekleyip deneyin, sorun çıkmaz umarım. Olumlu ya da olumsuz deneyimlerinizi paylaşın, diğerleri için referans olsun 🙏🏻
--- Güncelleme ---

Avrupa'daki tüm liglerin orijinal stadyum isimleri eklendi.

Transfer güncellemeleri eklendi,

Oyunda bulunmayan oyuncular eklendi, (Talisca, Hulk, Costa, Rondon ve daha fazlası)

Bazı satın alma opsiyonlu kiralık oyuncuların opsiyonları tanımlandı,

Kariyer modunda Avrupa'daki takımların ve Süper Lig takımlarının başarı beklentileri ve finansal beklentileri gibi içerikleri güncellendi.

--

*** Güncelleme ***

Bazı takımların kariyer modunda oluşan finansal problemleri üzerinde düzenlemeler yapıldı.

Yeni teknik direktörler takımlarına tanımlandı.

Dosya: Squad Update 25.09.2021

--
*** Güncelleme ***

Bazı takımların kariyer modunda oluşan finansal problemleri üzerinde düzenlemeler yapıldı.

--

Her güncellemeye bu son diyerek yüklüyorum ama mutlaka düzeltmem gereken kısımlar çıkıyor :)

Dosya: Squad Update 25.09.2021 V2
Dosya: Squad Update 25.09.2021 V3

Son düzenleme:
Merhaba, bu sadece kadro dosyası olduğu için offline oynarsanız muhtemelen sorun olmaz ancak online oyunda ne olur bilemiyorum. Yaşayacağınız sorun en fazla "kadrolar yüklenirken sorun oluştu" şeklindedir. Önceki kadro dosyanızı yedekleyip deneyin, sorun çıkmaz umarım. Olumlu ya da olumsuz deneyimlerinizi paylaşın, diğerleri için referans olsun 🙏🏻

*** Güncelleme ***

--

Her güncellemeye bu son diyerek yüklüyorum ama mutlaka düzeltmem gereken kısımlar çıkıyor :)

Kardes iyi hoşta binlerce kere tesekkürler allah razı olsun da bu yama transfer yaması amacından sapmış hatta daha da fazla ileri gitmemeli bence baksana yoksa cok daha ugrasabilirsin her gün bir hata meydana gelecek gibi transferden baska bir seyle ugrasma bence sanada yazık ya ne geregi var sanki adı üstünde transfer yaması tekrar ediyorum cok tesekkürler

*** Güncelleme ***

--

Offline oynarsanız derken kariyer modundan mı bahsediyorsunuz? Steam üzerinden gireceğim sonuçta.

Offline oynarsanız derken kariyer modundan mı bahsediyorsunuz? Steam üzerinden gireceğim sonuçta.
Kendi kadro dosyanızı yedekleyip bu dosyayı deneyin, oyununuza zarar vermez zaten, uyumlu değilse sorun oluştu der sadece, eğer bu uyarıyla karşılaşırsanız kendi kadro dosyanızı tekrar Belgelerim/Settings klasörüne atarsınız.

Hata düzeltilir, amacından sapması ortaya daha verimli bir sonuç çıkması için. Hem uğraşmak oynamaktan daha keyiflidir belki de :)

Dosya: Squad Update 25.09.2021 v4
aynen bak mesela kendi elimle transfer yapmayı bende seviyorum oyun içinde :D
devamke o zaman
Juventusa bi bakiyim dedim mesela kadro güncel mi diye degildi bir de şu takımlardaki genc oyuncular transfermarkette mesela gözükmedigi için takımlarda olmasına gerek yok bence ki bazılarıda zaten transfer bile olmus oluyorlar

Son düzenleme:

Geri
Yukarı