FIFA 21 Squad Update (FIFA 21 Kadro Güncellemesi - Şubat 2022)

Online dostluk maçı yaparken arkadaşımda kadrolar değişmesine rağmen bende değişmiyor bunun sebebi nedir acaba? Kadroları incelerken güncel kadroları görüyorum, online dostluk maçına girdiğimde eski haline geri dönüyor.

Online dostluk maçı yaparken arkadaşımda kadrolar değişmesine rağmen bende değişmiyor bunun sebebi nedir acaba? Kadroları incelerken güncel kadroları görüyorum, online dostluk maçına girdiğimde eski haline geri dönüyor.
Arkadaşınız online maçta bu kadro dosyasını mı kullanıyor? Normalde zaten online maçta otomatik olarak son resmi güncellemeye geçmesi gerekiyor.

Arkadaşınız online maçta bu kadro dosyasını mı kullanıyor? Normalde zaten online maçta otomatik olarak son resmi güncellemeye geçmesi gerekiyor.
Arkadaşım da güncellemeyi indirdi ben de, onda kadrolar değişmesine rağmen bende değişmedi. İkimiz de bu kadro dosyasını kullanıyoruz.

Güncelleme seçenekleriyle ilgili olabilir, ama bu ayarlar nasıl değiştirilir şu anlık bilemiyorum. Alternatif olarak, maça başlamadan önce kadroları yükleyip sonra profili kaydetmeyi deneyin. Umarım çözülür.

merhaba eylül ayındaki squads transfer dosyanızı indirdim memnun kaldım ancak oyuncuların hiçbir forma numaraları güncel değildi. Dortmurd kalecisinin 3 numara forma giymesi, depayın farklı numara giymesi , fenerbahce de hem kim min jae'nin hemde tisserandın 3 numaralı numarayı giymesi..Bu son squads dosyasında güncel forma numaraları mevcutmudur acaba ? ona göre indireceğim

Birkaç oyuncunun forma numarası güncel değil diye kullanmamayı düşünüyorsanız piyasada güncel numaraların bulunduğu mükemmel ötesi kadro dosyaları var hocam onları kullanın :) Numaralar hâlâ güncel değil, belki güncellenir.

Birkaç oyuncunun forma numarası güncel değil diye kullanmamayı düşünüyorsanız piyasada güncel numaraların bulunduğu mükemmel ötesi kadro dosyaları var hocam onları kullanın :) Numaralar hâlâ güncel değil, belki güncellenir.
Hocam tekrar merhaba , forma numaralarına aşırı dikkat eden biriyim , bolca vaktim bulunmakta isterseniz son squad dosyanızdan başlayıp tüm oyuncuların forma numaralarını güncelleyebilirim ve size atabilirim

Daha önce ortak çalışmak isteyen bir arkadaşıma dosyayı gönderdiğimde enteresan değişiklikler yapmıştı, yayınlayamamıştım bile.

Eğer bu şekilde olmayıp sadece ve sadece forma numarası güncelleyecekseniz şu an güncellenmekte olan dosyayı paylaşayım. Onun üzerinde çalışmanızı yapın siz de burada paylaşın, onun üzerinden devam edelim.

Daha önce ortak çalışmak isteyen bir arkadaşıma dosyayı gönderdiğimde enteresan değişiklikler yapmıştı, yayınlayamamıştım bile.

Eğer bu şekilde olmayıp sadece ve sadece forma numarası güncelleyecekseniz şu an güncellenmekte olan dosyayı paylaşayım. Onun üzerinde çalışmanızı yapın siz de burada paylaşın, onun üzerinden devam edelim.
son paylaştığınız squad dosyasının üzerinden sadece forma numaralarını düzenleyeceğim..Güncel Forma numaraları transfermarkt'e göre ayarlanacaktır..Büyük ihtimal yarına doğru sizle paylaşmış olurum.
Ayrıca bir kaç mod vardı temizledim , tekrar temiz kurulum gerçekleştirdim , hiçbir oynama yapmadan sizin yaptığınız squads dosyası üzerine forma numaralarını güncellemeye başladım. eğer sizin içinde uygun olursa size atar , siz kontrol edip öyle paylaşırsınız

Son düzenleme:

Geri
Yukarı