FIFA 21 Squad Update (FIFA 21 Kadro Güncellemesi - Şubat 2022)

Son düzenleme:
İlk sayfada kurulum açıklaması var hocam.

Bugün paylaşacağım.

-- Güncelleme --

TD güncellemeleri eklendi,
Sofifa referansıyla bazı oyuncuların overall güncellemeleri ile takımların taktiksel içerikleri güncellendi.

Dosya: Squad Update 26.11.2021

-
Bunu yuklemek için öncekileri yüklemek gerekmez değilmi zaten silinmiş ilk dosyalar. Birde süperlig dışında diger liglerde kadrolar güncelmidir?
FİFA 18 sandım kusura bakma.

Dostum @vivirmidas bişey soracağım sana RDBM21 ile düzenlemeleri yapıyorum demiştin ben bazı küçük takımların transfer bütçesini arttırmak istemiştim rdbmde teams'e girip bütçeyi değiştiriyorum kaydediyorum. Oyuna girdiğim bütçeleri yine aynı duruyor. tekrar düzenlemeye baktığımda ise benim ayarladığım gibi başka bi ayar daha mı var? 🙄 kısacası başaramadık aabi 😄

Dostum @vivirmidas bişey soracağım sana RDBM21 ile düzenlemeleri yapıyorum demiştin ben bazı küçük takımların transfer bütçesini arttırmak istemiştim rdbmde teams'e girip bütçeyi değiştiriyorum kaydediyorum. Oyuna girdiğim bütçeleri yine aynı duruyor. tekrar düzenlemeye baktığımda ise benim ayarladığım gibi başka bi ayar daha mı var? 🙄 kısacası başaramadık aabi 😄

Yine aynı bölümde takım bütçesinin yanında kulüp değeri var, şu an ismini hatırlayamadım, o değerle orantılı olarak bütçe artırılabiliyor. Yani kulüp değerini yükseltmelisiniz.

-- Güncelleme --

Beşiktaş'ta oyun içi TD profiline Önder Karaveli(benzetmeye çalıştım) eklendi.

Kerem Aktürkoğlu'nun miniface ve oyun içi gerçek yüz çalışmasını tanımlandı, iyi benzedi(görece).

Sofifa'ya göre overall ve takım taktik güncellemeleri yapıldı.

Oyunda bulunmayan bazı oyuncular eklendi.

Birçok genç oyuncunun potansiyeli Fifa 22'ye göre güncellendi.

Spikerin ismini söylemediği Antony, Yeremy Pino, Campanharo, Nico Gonzalez, Bilal Ceylan gibi oyuncular için yeni kodlar eklenerek bu sorun çözüldü.

Son zamanlarda sözleşmesi feshedilen oyuncular oyunda serbest olarak tanımlandı.

Oyun içi ekstra bazı iyileştirmeler yapıldı.

Dosya: Squad Update 26.12.2021

Güncellemeler devam etsin mi bırakalım mı artık?
Buna da bir cevap verirseniz, ona göre yolumuzu çizelim :)

Son düzenleme:
-- güncelleme --

Beşiktaş'ta oyun içi td profiline Önder Karaveli(benzetmeye çalıştım) eklendi.

Kerem Aktürkoğlu'nun miniface ve oyun içi gerçek yüz çalışmasını tanımlandı, iyi benzedi(görece).

Birçok genç oyuncunun potansiyeli FIFA 22'ye göre güncellendi.

Spikerin ismini söylemediği antony, yeremy pino, campanharo, nico gonzalez, bilal ceylan gibi oyuncular için yeni kodlar eklenerek bu sorun çözüldü.

Son zamanlarda sözleşmesi feshedilen oyuncular oyunda serbest olarak tanımlandı.

dosya: Squad Update 26.12.2021

güncellemeler devam etsin mi bırakalım mı artık?

Bence devam etsin hocam bunu ben devam eden bir kariyere uygulayabilir miyim?

-- Güncelleme --

Beşiktaş'ta oyun içi TD profiline Önder Karaveli(benzetmeye çalıştım) eklendi.

Birçok genç oyuncunun potansiyeli Fifa 22'ye göre güncellendi.

Spikerin ismini söylemediği Antony, Yeremy Pino, Campanharo, Nico Gonzalez, Bilal Ceylan gibi oyuncular için yeni kodlar eklenerek bu sorun çözüldü.

Dosya: Squad Update 26.12.2021

Güncellemeler devam etsin mi bırakalım mı artık?
Daha kış transferi var hocam güncelleme biter mi :) Ama dersen ki transferler bitene kadar güncelleme gelmesin olur yani şubatı bekleriz :)
Kerem'e el atmışken Mustafa Muhammed'in de sakalını bıyığı bi kesseydin :D
Süper iş yapıyosun senin sayende oyundan zevk alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı