FIFA 21 Squad Update (FIFA 21 Kadro Güncellemesi - Şubat 2022)

Daha kış transferi var hocam güncelleme biter mi :) Ama dersen ki transferler bitene kadar güncelleme gelmesin olur yani şubatı bekleriz :)
Kerem'e el atmışken Mustafa Muhammed'in de sakalını bıyığı bi kesseydin :D
Süper iş yapıyosun senin sayende oyundan zevk alıyorum.
Kış transferleri önemli 🙂

-- güncelleme --

Beşiktaş'ta oyun içi td profiline Önder Karaveli(benzetmeye çalıştım) eklendi.

Kerem Aktürkoğlu'nun miniface ve oyun içi gerçek yüz çalışmasını tanımlandı, iyi benzedi(görece).

Sofifa'ya göre overall ve takım taktik güncellemeleri yapıldı.

Oyunda bulunmayan bazı oyuncular eklendi.

Birçok genç oyuncunun potansiyeli FIFA 22'ye göre güncellendi.

Spikerin ismini söylemediği antony, yeremy pino, campanharo, nico gonzalez, bilal ceylan gibi oyuncular için yeni kodlar eklenerek bu sorun çözüldü.

Son zamanlarda sözleşmesi feshedilen oyuncular oyunda serbest olarak tanımlandı.

Oyun içi ekstra bazı iyileştirmeler yapıldı.

dosya: Squad Update 26.12.2021

güncellemeler devam etsin mi bırakalım mı artık?
Buna da bir cevap verirseniz, ona göre yolumuzu çizelim :)

Hocam bence kış transferlerini de yapın bu kadar yapmışken, fakat yapmak istemezseniz kendi tercihiniz. Teşekkür ederim bu arada güzel iş çıkarıyorsunuz.

Kullandığım bir mod içinde serbest oyuncular yaklaşık 700 ve ben transfer yaparken serbestlere oyuncu ekleyemiyorum sınır 500 olduğu için. Acaba bir programla serbestlere oyuncu ekleyebilir miyim?

Kullandığım bir mod içinde serbest oyuncular yaklaşık 700 ve ben transfer yaparken serbestlere oyuncu ekleyemiyorum sınır 500 olduğu için. Acaba bir programla serbestlere oyuncu ekleyebilir miyim?
Kullanmayı biliyorsanız RDBM 21 ile teamplayerlinks sekmesinden ilgili oyuncunun takım koduna serbest statü kodunu yazmayı deneyin. Teamplayerlinks sekmesinde oyuncu ID sütununda Serbest statüdeki bir oyuncunun takım kodu neyse serbest statü kodu odur, biraz karışık ama çözüm bu.

Kullanmayı biliyorsanız rdbm 21 ile teamplayerlinks sekmesinden ilgili oyuncunun takım koduna serbest statü kodunu yazmayı deneyin. Teamplayerlinks sekmesinde oyuncu ID sütununda serbest statüdeki bir oyuncunun takım kodu neyse serbest statü kodu odur, biraz karışık ama çözüm bu.

Hocam benim de bir sorum olacak bu transfer yapmasını EEP modu ile uyumlu hale getirme şansımız var mı?

Kullanmayı biliyorsanız RDBM 21 ile teamplayerlinks sekmesinden ilgili oyuncunun takım koduna serbest statü kodunu yazmayı deneyin. Teamplayerlinks sekmesinde oyuncu ID sütununda Serbest statüdeki bir oyuncunun takım kodu neyse serbest statü kodu odur, biraz karışık ama çözüm bu.

Teşekkür ederim yaptım. Bir sorum daha olacaktı kiralık transfer yapabiliyor muyuz peki?

Teşekkür ederim yaptım. Bir sorum daha olacaktı kiralık transfer yapabiliyor muyuz peki?
Oyuncuyu oyunda normal transfer yapın, sonra kadroyu kaydedin. RDBM'de dosyayı açıp playerloan sekmesinde team'a as takımının(geri döneceği takımın) kodunu ekleyip date kısmına 160601 koduyla 2 yıllık kiralık ayarlayabilirsiniz. Başka zaman aralıkları için o sütundan kodlara göz atmanız lazım. Ama bunu yapmadan önce mutlaka yedek alın, hatalı bir içerikle oyunda sezon sonlarında çökme yaşanır.

Geri
Yukarı