FIFA 21 Squad Update (FIFA 21 Kadro Güncellemesi - Şubat 2022)

@vivirmidas Dostum teşekkürler sayende büyük uğraştan kurtuluyoruz. Ama eksik sayabileceğim ve bazı önerilerim olacak sana stadyumlar konusunda
Bayern Münih'in stadı yok oyunda, sende eklemiyosun, niye bilmiyorum hata mı veriyor da Hamburg'un Volksparkstadion veya Donbass benzer olur diye düşünüyorum.
Yine Monaco için Max Morlock'u, Juventus için Panasonic Stadını ve Fiorentina içinde Jose Zorilla'yı daha çok benzettim. Galatasaray içinde VeltinsArena'dan ziyade DüsseldorfArena olabilir. Tabi sen maç başında spikerin telafuzuna da bakıyosun ben sadece stad benzerliği konusunda öneri sunmak istedim.

@vivirmidas dostum teşekkürler sayende büyük uğraştan kurtuluyoruz. Ama eksik sayabileceğim ve bazı önerilerim olacak sana stadyumlar konusunda.
Bayern Münih'in stadı yok oyunda, sende eklemiyosun, niye bilmiyorum hata mı veriyor da Hamburg'un volksparkstadion veya donbass benzer olur diye düşünüyorum.
Yine Monaco için Max morlock'u, juventus için panasonic stadını ve fiorentina içinde jose zorilla'yı daha çok benzettim. Galatasaray içinde veltinsarena'dan ziyade düsseldorfarena olabilir. Tabii sen maç başında spikerin telafuzuna da bakıyosun ben sadece stad benzerliği konusunda öneri sunmak istedim.

Ve Süper Lig'deki takımlarltay, Adana demirspor ve gzt giresunspor eklenmeli. Ama genel olarak yama gayet güzel.

Bayern Münih'in stadı Volksparkstadion
Monaco
için Max Morlock
Juventus
için Panasonic Stadı
Fiorentina
için de Jose Zorilla
Galatasaray
için de DüsseldorfArena
Mantıklı tercihlerini uyguladım, teşekkürler uyarı için.
GS için emin olamadım ama değiştirdim yine de, itiraz olursa eskiye dönebilirim :)

Aynı zamanda birkaç küçük hata vardı, onlar düzeltildi.

Dosya: Squad Update 15.02.2022

--
Ve Süper Lig'deki takımlar..
Malesef ekleyemiyoruz. Bu çalışma modsuz. Takım eklemek için mod gerekli, ve oyuna mod dahil oluyorsa ben oradan uzaklaşırım :)

Son düzenleme:
SA @vivirmidas seni bıktırmadım umarım yine bir kaç önerim olacak... Kerem aktürkoğluna yüz olarak Alexis Garcia'yı koymuşsun onun yerine Bradley Collins, Valentin Rongier, ve Maffeo'ya bakmanı da önereceğim. Yine yüz için Rıdvan Yılmaz'a Jannes Horn ve Paxton Pomykal'ı. Yusuf Yazıcı içinde Andy Caroll'u önereceğim. Son olarak :) GS'nin futbolcusu olup kiralık olan oyuncuların hepsi serbestte Yunus, Emre Taşdemir, Okan Koçuk, Oğulcan ve Diagne gibi bunları düzeltebilirsin. Bartuğ'da Marsilya ile anlaştı mesela o da kiralık olabilir Gs'de. Ferdi Kadıoğlu'da Türk milli takımını seçti onu da düzeltebilirsin. :D Selametle

Kerem Aktürkoğlu için Rongier tespiti çok iyi.
Oyuncular üzerinden değişiklikler yapıldı.
Serbest konumdaki oyuncular kiralık olarak ayarlanamıyor, bir takımda olsalar tanımlama yapılır ama serbest konumdaki oyuncuya kiralanma kodunu eklersek oyun kariyer modunda hata verir. Bunun dışında diğer kiralık oyuncular tanımlanmıştı.

Bu arada Adana Demirspor'u farklı isimde olsa da, renkleri, oyuncuları, teknik direktörü, stadyumu ve diğer özellikleri tanımlanınca Süper Lige renk getirir diye ekledim, memnun kalmayanlar önceki güncellemeyle devam ederler.

Gerçek yüz değil ama eski düzenlenmiş TD'ler Önder Karaveli, Domenec Torrent, İsmail Kartal, Abdullah Avcı'ya ek Erol Bulut, Volkan Demirel, Nuri Şahin gibi TD'ler eklendi. (yüzler profesyonel değil, biraz olsun benzemesi için eklendi)

Fifa 22'ye göre overall güncellemeleri yapıldı.

TD'lerle ilgili hata düzeltmeleri yapıldı.

Dosya: Squad Update 02.03.2022

--

RDBM 21 ve Cheat Table programlarını kullanmayı biliyorsanız ekleyebilirsiniz. Oyuncu ekleme biraz uzun sürer ama anlatabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı