FIFA 21 Steam indiriminde alınır mı?=

ARCON1X

Hectopat
Merhabalar, FIFA almak istiyorum ama kararsızım Steam indirimlerinde yaklaşık 207-210 lira civalarına düşüyor. Malum elimde bir PlayStation'da olmadığından tek şansım Steam'den almak sizce değer mi yoksa gereksiz midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Her sene yenisi çıkıyor ben ondan alma gereği duymadım ama ben bu seriye bağlı kalırım çıkarsa çıksın derse almanı öneriyorum.

Seviyorsanız alınabilir, fiyatları daha fazla ucuzlamıyor zaten. 22'nin de çıkmasına baya var. Online oynamayacaksanız ucuza 20 bulunuyorsa onu önerebilirim.

Fifa'yı sadece kariyer modu için alırdım ama fiyatına göre değmiyor tabi. Momentum sağolsun soğuttu bizi. Pes 2021'i 50 TL'ye almıştım 3 ay önce. Evet maalesef Pes'te de momentum var ama harcadığım para büyük ölçüde tasarruflu.

Kariyer modu için FIFA 21 almayın değmez bence 20 bakabilirsiniz ucuza. Ultimate Team kasacağım derseniz 21 alın daha bayağı süresi var oyunun. Ben kasım indirimde almıştım FIFA 21 Steam'den, fazla Ultimate Team oynadığım için parasına değdiğini düşünüyorum.

Merhabalar, FIFA almak istiyorum ama kararsızım Steam indirimlerinde yaklaşık 207-210 lira civalarına düşüyor. Malum elimde bir PlayStation'da olmadığından tek şansım Steam'den almak sizce değer mi yoksa gereksiz midir?

FIFA 20 satıp FIFA 21 almanı tavsiye ederim.

Çoğu kişi yanlış anlamış elimde para yok sadece steam'de var bu yüzden yanlızca oradan alabilirim herhangi başka bir yerde alamam ve steam'de de yanlızca fifa 21 olduğu için onu olabilirim durum bu

Yeni konular

Geri
Yukarı