FIFA 21 Trial dosyalarını Origin'e okutmak mümkün mü?

İşletim sistemi
Windows 10

MFO10

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. FIFA 21 trial var Steam hesabımda. Farklı bir Origin hesabıyla Ultimate Edition edindim. 40 GB oyunu bir daha indirmek istemiyorum doğrusu. Trial dosyalarını Origin'e okutmanın bir yöntemi var mıdır?

Oyunun tam sürümünün içinde Trial dosyaları da var diye biliyorum. Hangi klasöre yüklüyse Origin'den yükleme yaparken o klasörü seç içine ekstraları yüklesin. Muhtemelen çalışacaktır.

Ekran Alıntısı.PNG

Arkadaşlar merhaba. FIFA 21 trial var Steam hesabımda. Farklı bir Origin hesabıyla Ultimate Edition edindim. 40 GB oyunu bir daha indirmek istemiyorum doğrusu. Trial dosyalarını Origin'e okutmanın bir yöntemi var mıdır?
Oyunu nereye indireceğini seçerken yüklü olan dosyayı seç doğrular belki.

Oyunun tam sürümünün içinde trial dosyaları da var diye biliyorum. Hangi klasöre yüklüyse Origin'den yükleme yaparken o klasörü seç içine ekstraları yüklesin. Muhtemelen çalışacaktır.

Eki Görüntüle 760311

Hocam bu attığınız fotoğraf tam sürümden değil mi? Eğer öyleyse dediğiniz gibi olması gerekiyor.

Hocam bu attığınız fotoğraf tam sürümden değil mi? Eğer öyleyse dediğiniz gibi olması gerekiyor.
Evet tam sürümden. Gördüğün gibi içinde trial oyun da var. Yani istesem trial oynayabilirim. Dediğim gibi sen oyunu yüklerken trial oyunun yüklü olduğu klasöre yükle eksik dosyaları indirecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı