FIFA 21 versiyon farkları nedir?

Tgyokty

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Arkadaşlar, bu farklar nedir tam olarak?
Bir de aradaki farkı vermeye değer midir?

1D18D102-E1F3-47DA-9DA1-AD8A73531C21.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Eki Görüntüle 683150

Her hafta sana pack veriyor, bu pack sayısı artıyordu sanırım bir de kiralık oyuncu vardı değmez standart versiyonu al parana yazık. Bilgisayardaki hile problemini çözemeden istedikleri para çok saçma.

Eki Görüntüle 683150

Çok araştırmadım ama. Bildiğim kadarını yazayım. Ultimate Edition paketine 3 gün erken erişim verecek. Yani sen 6 Ekim'de sahada olucan futbolcu olarak transfer marketten daha uygun fiyata oyuncu alıcan. Tabi belki bunu değiştirmişlerdir. 5 Ekim'de olabilir. Bir örnek olarak düşün muhtemelen jumbo paketleri de hediye. Champions Edition'da daha jumbo paketi verecektir. Standart Edition hiçbir şey yok kendim alıp kullanığım ürün. Ödüller değişebilir. Kısaca böyle avantajları vardır.

Hocam paketlerin arasında ki farkları bilmiyorum ama FIFA21 Steam'e de getirildi. Düz hesap yapıldığın da Steam'de daha ucuza geliyor. Bilin istedim.
Ne kadar fark edecek diye soran olursa diye yazıyorum. Steam'de 420 lira Origin'de 60*9=540 lira.

Ne kadar güvenilir bilmiyorum? Daha önce ben karşılaşmadım bilmediğim bir şeyi başkasına tavsiye edemem. Şimdiden söylüyorum belki güvenilirdir tepki vermenize gerek yok ben daha önce karşılaşmadım sadece.

Son 3 yıldır buradan satın alıyorum. Çıkacağı güne 1 gün kala sana oyun kodu gönderiliyor istersen mail atıp sorabilirsin. Origin'den o kodu aktif edince oyunu download yapabiliyorsun

Dostum burası güvenilir ise alalım? Daha uyguna geliyor.

Güvenilirdir. Oyunu aldıktan sonra Emir'lerimde sağ üst köşede get code yazıcak. Kodun orada görüncek ama aslında ben ilk zorlandığım gönderdikleri o ilk maili e-posta da bayrakla veya arşivle. Çünkü CD keys bu arayüze yeni geçti kod almak artı daha kolay ama sen yine de eğer oyunu satın alırsan aldıktan sonraki gelen CD keys mailini kaybetme tek tavsiyem bu. Fakak yine dediğim gibi CD keys com arayüzü yeni geldi o ekran oyunu aldıktan sonra get code yazısı yoktu artık var.

Güvenilirdir. Oyunu aldıktan sonra Emir'lerimde sağ üst köşede get code yazıcak. Kodun orada görüncek ama aslında ben ilk zorlandığım gönderdikleri o ilk maili e-posta da bayrakla veya arşivle. Çünkü CD keys bu arayüze yeni geçti kod almak artı daha kolay ama sen yine de eğer oyunu satın alırsan aldıktan sonraki gelen CD keys mailini kaybetme tek tavsiyem bu. Fakak yine dediğim gibi CD keys com arayüzü yeni geldi o ekran oyunu aldıktan sonra get code yazısı yoktu artık var.
Peki şuan almanın bir avantajı var mıdır? Veya biraz beklesek indirim vs. olur mu?

Geri
Yukarı