FIFA 21'de kadrolar güncel mi?

Randower

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Üniversite öğrencisi
Profil Kapağı
1524136703
Daha önce hiçbir FIFA oyunu almadım. Sadece PES2019 almıştım 2018 yılında. O zamanlarda da kadrolara güncelleme gelmiyordu. Ben şimdi FIFA 21 alsam kadrolar güncel olacak mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
FIFA 22 çıkasıya kadar kadrolar güncellenecek. FIFA 22 çıktıktan sonra yeni kadrolar FIFA 22'ye gelecek, FIFA 21 için kadro güncellemeleri durdurulacak. En azından PES için böyle.

FUT başlayacaksanız hiç başlamayın. Oyunun sonuna doğru gelindi. Fazla kasamazsınız ve kanser olursunuz. 22 çıkar çıkmaz alıp başlarsanız güzel bir kadronuz olabilir.

FUT başlayacaksanız hiç başlamayın. Oyunun sonuna doğru gelindi. Fazla kasamazsınız ve kanser olursunuz. 22 çıkar çıkmaz alıp başlarsanız güzel bir kadronuz olabilir.
FUT hiç oynamadım muhtemelen de oynamayacağım. Fifa tarzı oyunları sadece arkadaşlarımla kapışıp kendi başıma menajerlik yapmak için oynuyorum

FIFA 22 çıkasıya kadar kadrolar güncellenecek. FIFA 22 çıktıktan sonra yeni kadrolar FIFA 22'ye gelecek, FIFA 21 için kadro güncellemeleri durdurulacak. En azından PES için böyle.
Eğer Fifa için bu da geçerli ise boşuna 200 TL para verdim Fifa 21'ye. Benim tek amacım offline mod ve güncel kadrolar.

Geri
Yukarı