Çözüldü FIFA 21'den ses gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

dogan_orun

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
taksimde simitçi.
Herkese selam dostlar. En son pazar günü oynamıştım FIFA 21'i, her şey normaldi. Son güncellemeyi dün yaptıktan sonra oyundan ses gelmiyor. Benimle beraber aynı sorunu yaşayan veya bu sorunu çözen var mı?

Hocam merhabalar. FIFA 21'de aynı sorunu yaşıyorum. Oyundan ses gelmiyor. Origin üzerinden "repair"ladım ama sorun düzelmedi. Steam üzerinden dosyaları doğruladım, yine gelmedi. Ne yapabilirim?

FIFA 21 güncelleme sorunu hep yapıyor yani FIFA. Geçen sene haziran başında 350 TL key ile satın alıp karşılığını alamadım oyun. Ondan önceki sene FIFA 20'den ses gelmemişti. En fazla Origin'i Steam'i kaldırır kurarsın. Sonra oyunu tekrar kurarsın. Bu neyi değiştirir bilmiyorum. Ben FIFA 21 oynamayı bıraktım. İnşallah umudum FIFA 22.yapacak çok özel bir şey yok. Varsa da ben bilmiyorum.

Herkese selam dostlar. En son pazar günü oynamıştım FIFA 21'i, her şey normaldi. Son güncellemeyi dün yaptıktan sonra oyundan ses gelmiyor. Benimle beraber aynı sorunu yaşayan veya bu sorunu çözen var mı?
Hocam merhabalar. Fifa 21 de aynı sorunu yaşıyorum. Oyundan ses gelmiyor. Origin üzerinden "repair" ladım ama sorun düzelmedi. Steam üzerinden dosyaları doğruladım yine gelmedi. Napabilirim?

Hocam merhabalar. FIFA 21 de aynı sorunu yaşıyorum. Oyundan ses gelmiyor. Origin üzerinden "repair" ladım ama sorun düzelmedi. Steam üzerinden dosyaları doğruladım yine gelmedi. Napabilirim?

Geri
Yukarı