Çözüldü FIFA 22-23'te oyun 10 saniyelik donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

tugilendiniz

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 5 5500 /
Ekran kartı: XFX QICK RX 6650 XT 8 GB
RAM: Kingston Fury Beast (2x8GB) 3600 MHz
Anakart: Asus B-450M A II
SSD: APACER AS2280P4 512 GB & PNY CS900 SSD 240 GB
Kasa: Gamepower Warcry
Monitör: LG 27GL650F-B
Online-offline fark etmeksizin oynarken oyun 10 saniyeligine donuyor ve 10 saniye sonra hızla ileri sarıyor ne yapsam düzeltemedim yardimci olabilecek var mı? (22 de de oluyordu 23'te hala devam ediyor)
Sorun ektedir;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

HDD’den kaynaklı olduğunu sanmıyorum. 23’ün optimizasyon sıkıntısı var o normal ama 22’de neden oluyor onu anlamadım. Çok yüksek ayarlarda mı oynuyorsun? Sistemin ne?

22 de en yüksek ayarlarda 200-300 FPS alıyordum 23'te yüksek ayarlarda 130 FPS alıyorum
Sistem özelliklerim;
RX 6650XT
Ryzen 5 5500
16 GB RAM

İnternet kaynaklı yüksek ihtimalle.

Hocam offline da da ayni sorun var sadece Online da değil.

Sorunu çözdüm AMD ayarlarındaki görüntü tekrarı özelliğini kullanıyorum son 60 sn vs. kaydediyor onu kapattığımda sorun çözüldü yardımınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam offline da da ayni sorun var sadece Online da değil.

Sorunu çözdüm AMD ayarlarındaki görüntü tekrarı özelliğini kullanıyorum son 60 sn vs. kaydediyor onu kapattığımda sorun çözüldü yardımınız için teşekkürler.
tam olarak amd nin hangi ayar kısmında bulunuyor bende fifa 22 ve fifa 23 de düzenli olarak bu sorunu yaşıyorum

Tam olarak AMD'nin hangi ayar kısmında bulunuyor bende FIFA 22 ve FIFA 23 de düzenli olarak bu sorunu yaşıyorum.

AMD de ayarlarda kayıt ve yayın kısmında bulunuyor hocam.

Geri
Yukarı