FIFA 22 4600 fp kullanılmalı mı?

Pheotin

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Ut'de hediye gelen 4600 pointsi sizce hemen açmak mı mantıklı ilerleyen zamanlarda mı? Şu anki paketler cok sıradan olduğu için emin olamadım ileride daha özel paketler geliyor diye. Bir yandan ya oyun yeni başlamısken acmak mı lazım falan diye düşündürdü. Fikirlere açığım.

Bence oyun başladığında açmak en mantıklısı, mesela bir Mbappe, Neymar çıkarırsanız çok daha hızlı gelişir kadronuz. Ama gidip Almanya 2. ligi gurbetçi topçusu çıkarırsanda boşuna gider. Ben olsam açardım ama karar sizin hocam.

Ben bu gece tamamını açacağım. Şimdiden kullanmak bence mantıklı. Oyuncu fiyatları 1 Ekim sonrası artacaktır
Var mı güzel bişeyler
İyi oynuyorsan Draft girebilirsin, onun dışında tamamen paket şansı zaten.
Girdim de pcnin gafletine uğradım müzik kapatayım diye alta aldım kaybettim saydı. diğerinde de ilk maçı aldım 2. maçta directx hatası verdi. Ama her türlü draft mantıklı kaybetsen de 2 tane altın veriyor zaten eşitliyor ek olarak gümüş oyuncu paketi her türlü daha karlı. Kazanırsan zaten her türlü daha iyi paketler olmus oluyor
Bence oyun başladığında açmak en mantıklısı, mesela bir Mbappe, Neymar çıkarırsanız çok daha hızlı gelişir kadronuz. Ama gidip Almanya 2. ligi gurbetçi topçusu çıkarırsanda boşuna gider. Ben olsam açardım ama karar sizin hocam.
Genelinde öyle oldu hocam en iyi gomez cıktı 48k falan o da draft paketinden cıktı nadir futbolcu paketi mi neydi 1. maçı yenince verdiydi o paketleri

Geri
Yukarı