FIFA 22 alınır mı?

Herkese iyi günler. FIFA 22 şu anda Steam'de 96 TL hatta Papara kartla alırsam cashback ile 87 TL'ye geliyor. Bu zamana kadar hep pes oynamıştım. FIFA'yı sadece 2-3 kere deneyimleme fırsatım oldu. Sizce oyuna alışabilir miyim? Almamı önerir misiniz?
Kariyer modu gerçekçi çok sarıyor. FUT oynayamadım çok iyi oynayanlar olduğu için.

Game Pass hakkinda ne dusunuyorsunuz? Orada ücretsiz olacagini soyluyorlar ve artik sezon bitti FIFA 22 almak şu an mantikli mi sizce?

Game Pass bana mantıklı gelmiyor, çok kolay oyun beğenen birisi değilim, her ay 30 TL vereceğime oyunu satın alır istediğim kadar oynarım, yıllar sonra da girer oynarım, Game Pass'te o şans yok, o yüzden gereksiz buluyorum. 30 TL 3 ay fiyatı 90 TL FIFA için Game Pass'e vereceğine direkt alman daha mantıklı olur. Başka oyun oynar mısın Game Pass'te bilemem ama benim fikrim bu yönde.
Eğer 23'ü beklerim diyorsanız onu bekleyin ama bu fiyata bence kaçırmayın da derim.

Herkese iyi günler. FIFA 22 şu anda Steam'de 96 TL hatta Papara kartla alırsam cashback ile 87 TL'ye geliyor. Bu zamana kadar hep pes oynamıştım. FIFA'yı sadece 2-3 kere deneyimleme fırsatım oldu. Sizce oyuna alışabilir miyim? Almamı önerir misiniz?

Arkadaşlarla oynamak için alınabilir. Online hâlâ ayakta. Fakat kariyer gibi olaylar için zaman biraz geçti.
Not: Sanırsam FIFA 23 çıkmayacakmış. O yüzden alınabilir. Ama eğer FIFA 23 çıkmakayacaksa yazın daha da indirime girer.

Arkadaşlarla oynamak için alınabilir. Online hâlâ ayakta. Fakat kariyer gibi olaylar için zaman biraz geçti.
Not: Sanırsam FIFA 23 çıkmayacakmış. O yüzden alınabilir. Ama eğer FIFA 23 çıkmakayacaksa yazın daha da indirime girer.

Farklı bir isimle çıkacak sadece. (EA Sports FC).
Onun haricinde serinin son oyunu olacağı söyleniyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı