FIFA 22 almaya değer mi?

310 saat içerisinde hiç Online oynamadım, Online menüsüne, içeriğine falan bakıp çıkmışımdır sadece. Full kariyer oynadım ve hala da oynama devam ediyorum, 23 çıksa da devam edeceğim, çünkü keyif alıyorum, eğer sende keyif alacağını düşünüyorsan satın almayı düşünme bile, çünkü 95 TL'nin altına düşeceğini hiç sanmıyorum, ben 140 lira iken almıştım. Orijinal fiyatı zaten 600 TL oldu, kaçırma derim.Eki Görüntüle 1432757
Alınır.

95 TL'ye alınır. Kariyeri sarabilir güzel ama online tarafı için alacaksanız almayın 23 çıkacak zaten. Fakat yine de arada sırada sinir krizleri geçirebilirsiniz.

Zamanında 380 TL verip almıştım pişman oldum özellikle yeni nesil eski nesil ayrımcılığı var o yuzden çok pişman oldum ancak o Zaman'lar deli gibi oynamak istiyordum bir gaza gelip o fiyata aldım sanırım şu an 100 TL alınır yani eğer kariyer modu oynayacaksanız.

FIFA 21 Steam'de 419 TL idi ve bu zamana kadar hiç indirime girmedi, 2021'de en son 140 TL'ye düştü ve şu an Steam'de satıştan kaldırıldı, uyandırıyım.

Hocam benim bildiğim ucuzluyor tüm platformlarda mesela ben zamanında PS4'te FIFA 20'yi 33 TL'ye aldım FIFA 18 çıktığında 17 yide WWE2K17 ile beraber 60'a aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı