FIFA 22 daha indirime girer mi?

Tevfik Efe

Yoctopat
Daha fazla  
FIFA 22 bugün Steam'de 419.99'dan 335.99 düşmüş. Sizce 26 Kasım'daki indirimlerde daha düşer mi yoksa şu anki fiyat stabil kalır mı bu fiyata alınır mı?

Düşüyor. Ama artık hep aynı şeyler bıktık. Yenilik yok bir şey yok. Yenile formayı yenile kadroları, nüfus ve Kazanca göre de lig getir oyuna olsun bitsin. Hint Ligi nedir arkadaş ya. Nerede Rus Ligi? Nerede Ukrayna Ligi? Nerede lisanslı Brezilya ligi? Nerede Yunanistan Ligi?

Dosya Ekleri

• Desktop Screenshot 2021.10.27 - 22.11.54.49.png
    Desktop Screenshot 2021.10.27 - 22.11.54.49.png
    715,8 KB · Görüntüleme: 141
Baya ucuzlamış, indirimi görünce dayanamadım kendime ve kardeşime aldım hemen. Bu fiyata kaçmaz.

@Tevfik Efe Çok ilginç, bende EA Play indirimi gözüküyor sadece. Neyse, o fiyattan almanı önermiyorum oyunu. İleride çok daha uyguna alınır.
Eki Görüntüle 1199981
ben asıl amacım bu cadılar bayramında bunu altına inerse beklemek ama bu şeylerde kalırsa şuan almak cadılar bayramında herhangi bi indirimde almayı düşünüyorum bunda ısrar etmemim sebebi bu ama teşekkürler fikrin için

FUT oynayacaksan geç kalmadan alman gerekli, o yüzden bu fiyatta alabilirsin. Ama FUT oynamak gibi bir amacın yoksa en düşük fiyatına inene kadar bekleyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı