FIFA 22 deneme sürümü EA Play'e kesin gelecek mi?

44Nihat07

Kilopat
Geçen sene FIFA 21 deneme sürümü önceden EA Play'e gelmişti 10 saatlik, şimdi ise söylentilere göre 22 Eylül'de 20 saat deneme sürümü olacakmış ama EA Play'e tıkladığımda öyle bir bilgi yok. Kesin gelecek mi ve gelirse 22 Eylül saat kaçta gelecek?

Geçen sene FIFA 21 deneme sürümü önceden EA Play'e gelmişti 10 saatlik, şimdi ise söylentilere göre 22 Eylül'de 20 saat deneme sürümü olacakmış ama EA Play'e tıkladığımda öyle bir bilgi yok. Kesin gelecek mi ve gelirse 22 Eylül saat kaçta gelecek?

Evet gelecek 10 saat deneme olacak 21gece yarısını 22 bağlayan gün gelecek.

Evet gelecek 10 saat deneme olacak 21gece yarısını 22 bağlayan gün gelecek.

Teşekkürler, bende Steam üzerinden EA Play var ona da gelecek değil mi?
Bildiğim kadarıyla web App 22 Eylül, companion App ve 10 saatlik sürüm 23 Eylül'de gelecek. Heyecanla bekliyoruz. Yine Ultimate belasına devam 😂

Teşekkürler, Steam'e hangi gün gelecek? Ve bende Xbox Game Pass ile gelen EA Play'de var ikisinden de oynayabilir miyim?

Teşekkürler, Steam'e hangi gün gelecek? Ve bende Xbox Game Pass ile gelen EA Play'de var ikisinden de oynayabilir miyim?
Evet oynayabilirsiniz. Tüm platformlara aynı gün geliyordu her yıl. Bu yıl da öyle olacaktır. Ben de Gamepass ile gelen EA Play üzerinden Xbox’ta oynayacağım. Ea playiniz varsa her türlü erken erişim hakkınız vardır

Evet Steam gelecek bende bekliyorum normalde farklı oyunlar alacaktım bekliyorum FIFA 22 beğenirsem satın almak için.

Geri
Yukarı