FIFA 22 eski savunma ayarı bozuk mu?

musabemiroztop

Decapat
Eski savunmaya ayarladım ayarlarımı. Offline maçta pres yapıyorum, topa müdahale etmeden adamın yanından koşup gidiyor oyuncu. Sadece bende mi bu sorun var? Ben mi yanlış pres yapıyorum anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Online maçlarda eski tip savunmayı kullanamıyorsun. Sadece kariyer modunda ve normal yapay zeka maçlarında geçerli. Online'da manuel olarak savunma yapmak zorundasın. (Offline yazmışsın görmedim. Nedenini bilmiyorum. Normalde yapması lazımdı fakat bilen arkadaşlar yardımcı olurlar.)

Online maçlarda eski tip savunmayı kullanamıyorsun. Sadece kariyer modunda ve normal yapay zeka maçlarında geçerli. Online'da manuel olarak savunma yapmak zorundasın. (offline yazmışsın görmedim. Nedenini bilmiyorum. Normalde yapması lazımdı fakat bilen arkadaşlar yardımcı olurlar.)

Evet offline maçlardan bahsediyorum normal santra.

Eski tip savunma seçmemin sebebi sadece kariyer modu oyuncusu olmam fakat gel gör ki eski tip savunma bile eski tip değil. Bu bir hata mı? Güncelleme/düzeltme gelir mi? Taktiksel savunmaya alışmamız için bilerek yapılmış bir ara geçiş ayarı mı? Bilenler yardımcı olabilirse çok iyi olur. Çekilmez bir hal alıyor oyun.

Eski tip savunma seçmemin sebebi sadece kariyer modu oyuncusu olmam fakat gel gör ki eski tip savunma bile eski tip değil. Bu bir hata mı? Güncelleme/düzeltme gelir mi? Taktiksel savunmaya alışmamız için bilerek yapılmış bir ara geçiş ayarı mı? Bilenler yardımcı olabilirse çok iyi olur. Çekilmez bir hal alıyor oyun.

Ben de anlamış değilim oyun resmen eski savunmayı kaldırmış eski savunmada bile taktiksel yapmaya zorluyor seni markaj kullanman gerekiyor.
Sorunu çözdüm galiba markaj desteğini destekliden çıkartıp manuel yaptım daha iyi savunma yapıyor eski savunma ile.

Aynı sorun bende de var çıldırmak üzereyim. Sadece kariyer modunda oynuyorum ama FIFA 21 de yaptığım ayarların hiçbiri olmuyor.

Son düzenleme:
Ben de anlamış değilim oyun resmen eski savunmayı kaldırmış eski savunmada bile taktiksel yapmaya zorluyor seni markaj kullanman gerekiyor.
Sorunu çözdüm galiba markaj desteğini destekliden çıkartıp manuel yaptım daha iyi savunma yapıyor eski savunma ile.

Dostum sorunu çözdün mü? Aynı sorun bende de olmaya başladı offline oynarken sıkıntı yoktu press yapıyordu Online'ye geçtim sonra Online'den çıktıktan sonra ayarlar karıştı ayarlasam bile olmuyor, oluyor ama press olmuyor press yapmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı