FIFA 22 için gamepad önerisi

Atsızsz

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran kartı: Msi Rx 5500 xt 8 gb
İşlemci:Ryzen 5 5500
Ram:Corsair Vengeance 16 GB (2X8) 3200MHz
Anakart:MSI B450-A PRO MAX
Ssd:Addlink 512 GB m2 ssd
Psu:Sharkoon SHP650 V2 650 W Power Supply
Bilgisayar üzerinden FIFA 22 oynuyorum ama gamepad düzgün çalışmıyor. Var mı gamepad önerisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
ps5 kolu yada xbox un son nesil kolu hangisine daha yatkınsan onu tercih et.
Gamesir önermiyorum gamesir g4s vardı bende sağlam dayanıklı ama hassasiyet yok xbox 360 kolu bile daha iyidir :D

Yıllardır kablolu Xbox Game pad kullanıyorum. Halen kullanıyorum. Bozulsa yeniden sipariş veririm. FIFA 22 ben de var. Uyum sorunu yok. Ben çok hor kullanmıyorum. Memnunum tavsiye ederim.

Yıllardır kablolu Xbox Game pad kullanıyorum. Halen kullanıyorum. Bozulsa yeniden sipariş veririm. FIFA 22 ben de var. Uyum sorunu yok. Ben çok hor kullanmıyorum. Memnunum tavsiye ederim.

Modeli nedir hocam.

Bu kol bende de vardı, her oyunu çatır çatır oynatan F/P bir oyun kolu. Ürün orijinal değil ama işini gayet iyi yapıyor.

Evet haklısın. Kaliteli segment GameSir Game pad var. Bizzat gördüm kablosu biraz kısa fiyat tuzlu. Kaliteli duruşu var benim için olmasa da olur. Online ve RPG oyunları Klavye'den FIFA 22 ve hikaye oyunlarını Gamepad'den devam eden prensibe sahibim. Sende böyle düşünüyorsan Xbox 360 kablolu al. Yoksa daha kaliteli GameSir linki senindir.:)

Yeni konular

Geri
Yukarı