FIFA 22 için Resmi Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Kariyer için oynuyanlar kesinlikle FIFA 19 alsın.

FIFA 19 oynanış açısından bütün FIFA'ları eler, oynanışı gayet basit ve bütün FIFA detaylarını içerir. FIFA'nın zirve oyunu FIFA 19'dur.

Hiçbir FIFA oyununda FIFA 19 kadar akıcı ataklara çıkamazsınız, aynı şekil akıcı bir şekilde atakları kesemezsiniz. FIFA 19 zirvedir. <3
Yok FIFA 18 zirvedir 19 değil. 18 cidden inanılmaz iyi bir oyundu.

Yok FIFA 18 zirvedir 19 değil. 18 cidden inanılmaz iyi bir oyundu.
FIFA 18'de elini E'den çekip Messi'yle slalom manyağı yaptığımı hatırlıyorum. O da kesinlikle güzel bir oyun. Lakin şampiyonlar ligi vs FIFA 19'da tek mevcut, zirve FIFA 19'dur. FIFA 18 her ne kadar güzel olsa da 19 kadar akıcı değil benim gözümde. İlk zamanlar 18 oynuyordum, 19 oynamaya başladığımda bana yapay gibi gelmeye başladı. Alıştıktan sonra 18 benim için tarih oldu.

FIFA 18'de elini E'den çekip Messi'yle slalom manyağı yaptığımı hatırlıyorum. O da kesinlikle güzel bir oyun. Lakin şampiyonlar ligi vs FIFA 19'da tek mevcut, zirve FIFA 19'dur. FIFA 18 her ne kadar güzel olsa da 19 kadar akıcı değil benim gözümde. İlk zamanlar 18 oynuyordum, 19 oynamaya başladığımda bana yapay gibi gelmeye başladı. Alıştıktan sonra 18 benim için tarih oldu.
Kişisel bir şey bence tartışmak saçma. Sana göre en iyisi 19'dur bana göre 18. Her ikisi de iyi oyunlardı 20'den sonra eski tadı kalmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı