Çözüldü "FIFA 22 is already running" hatası (EA PLAY)

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

HYÇ

Hectopat
Daha fazla  
Benzer bir konu daha var fakat çözüm önerisi yazılmamış tekrar sorayım. Oyna seçeneğine basınca Ea Play açılıyor ve ''Fifa 22 is already running'' hatası veriyor. Yardım edebilirseniz sevinirim

Çözüm
Benden sonra sıkıntıyı yaşayıp çözüm bulamayan arkadaşlar için belirtmiş olayım, oyunu silip tekrar kurdum ve sorun düzeldi. İlk kurduğumda C'ye kurmamıştım, bu sefer C'ye kurup denedim. Belki bununla alakalıdır bilemiyorum.
Görev Yöneticisi'ni açın ve FIFA 22 bulup görevi sonlandırın ve tekrar açın FIFA'yı.

İlk açtığım zamanda da bu hatayı veriyor hocam. Görev Yöneticisi'nde herhangi bir uygulama yok FIFA'ya ait.

Son düzenleyen: Moderatör:
Game Pass/Ea Play üzerinden oynayacağım hocam. Origin yerine oradan yapabileceğim bir şey var mı?

Her halükarda oyun hiç çalışmıyorken Play deyince açılan bir Exe var mı kontrol edin. Söz konusu Exe çöküyorsa rapor alın:

EA Play üzerinden repair yapmayı deniyorum, bitince dediklerinize bakacağım hocam teşekkür ederim şimdiden

Settings.exe olabilir mi oyunnu ayarlarının olduğu uygulama?

Repair işlemini iptal edip denedim uzun sürdüğü için fakat dediniz şekilde bir uygulama yok hocam Görev Yöneticisi'nde.

EA Play uygula mısından çalışıyor yazıyor mu?

Oyna seçeneğine tıklayınca EA Play açılıyor ve "FIFA 22 is already running" hatasını orada veriyor hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı