FIFA 22 klavye ayarları değişmiyor

-Fidelio-

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Yalnızca klavye ayarı olarak değiştiriyorum ve de ara pas, şut vs. ayarlarını fakat çıkış yaptıktan sonra ayarlar kayboluyor. Nasıl yapmam gerekli ayarları? Bu sorunu yaşayan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konuda "Bende de böyleydi. Ayarlardan oyun kumandasını "Klavye" şeklinde ayarladıktan sonra oyunu kapatıp yeniden açarsan düzeliyor." diye bir mesaj var, deneyebilirsiniz hocam.

Bu konuda "Bende de böyleydi. Ayarlardan oyun kumandasını "Klavye" şeklinde ayarladıktan sonra oyunu kapatıp yeniden açarsan düzeliyor." diye bir mesaj var, deneyebilirsiniz hocam.
Denedim fakat olmadı. Değiştiriyorum maça giriyorum fare+klavye olarak oynatıyor. Çok tuhaf ya koskoca EA FIFA 22 buna bir çözüm bulamamış mı yani? PES oynarken hiç böyle bir saçmalıkla karşılaşmamıştım ben. Yalnızca bu sorunu ben mi yaşıyorum başka yaşayan yok mu?

Denedim fakat olmadı. Değiştiriyorum maça giriyorum fare+klavye olarak oynatıyor. Çok tuhaf ya koskoca EA FIFA 22 buna bir çözüm bulamamış mı yani? PES oynarken hiç böyle bir saçmalıkla karşılaşmamıştım ben. Yalnızca bu sorunu ben mi yaşıyorum başka yaşayan yok mu?
Üzüldüm hocam. Oyunu oynarken ben de karşılaşıyordum bu problemlerle, sinirden silmiştim. Ayrıca bazen oyun konsollarını da algılamıyor, 3.parti uygulama kullanmak gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı