FIFA 22 menüde FPS 44'ü geçmiyor

Emre Kayaoğlu

Decapat
Daha fazla  
AMD Radeon RX580 8 GB ekran kartım var sistem gereksnimlerini rahatça karşılıyor PC fakat menüde kasıyor 44FPS'i geçmiyor. Nasıl Düzeltebilirim? Monitör 144Hz bu arada.

Sorun hala aynı bir ara AMD Radeon'un ayarlarından bir ayarı değiştirdiğimde düzelmişti fakat sürücüyü güncelleyince ayar sıfırlandı ve o ayarı hatrılayamıyorum maalesef :(

Bizde düzeldi oyun inerken yüzde 28 de oynuyordu o zaman kasıyormuş işlemcisi i3 olduğundan. Oyun inince düzeldi. Yağ gibi. İstersen AMD ayarlarını sorarım.

Bence FIFA ayarlarından.
1080p
Ultra.
MSAA otomatik.
60 FPS'e kilitle. 144 FPS alırsın kilitleme olayı monitör kaç Hertz ise ona kilitleniyor. 60 dediğine bakma dene bakalım. Bence o FIFA ayarları çok fark ediyor. Oyunu her açarken ayarlara girebildiğin pencereden diyorum.

Bizde düzeldi oyun inerken yüzde 28 de oynuyordu o zaman kasıyormuş işlemcisi i3 olduğundan. Oyun inince düzeldi. Yağ gibi. İstersen AMD ayarlarını sorarım.

Bence FIFA ayarlarından.
1080p
Ultra.
MSAA otomatik.
60 FPS'e kilitle. 144 FPS alırsın kilitleme olayı monitör kaç Hertz ise ona kilitleniyor. 60 dediğine bakma dene bakalım. Bence o FIFA ayarları çok fark ediyor. Oyunu her açarken ayarlara girebildiğin pencereden diyorum.
tm dostm denerim birazdan

Geri
Yukarı