FIFA 22 menülerde D Pad sol aşağı gidiyor

İşletim sistemi
Windows 10

EnesUlts23

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
FIFA 22'ye girdim. Sinematikleri geçip oyuna başladım. Maça attı beni. Oynadım ilk yarıya kadar. Sonra menüdeyken ayarlara gireyim bir dedim. Sol analog düzgün çalışmıyordu. Sola kaydırıyordum gitmiyordu, aşağı kaydırıyordum 1 sekmeyi atlıyordu. Ben de D-pad'i denedim. Tıkladığım gibi sol aşağı doğru gitmeye başladı. Acaba gamepad'im mi bozuldu diye test de ettim. Bende bir sorun yoktu. Oyunu kapatıp açtım, bilgisayarı yeniden başlattım, çözülmedi. Ben de internetten birkaç videoya baktım ama onlar da işe yaramadı.

Oyun crack değil, Xbox Game Pass'le EA'nin istemcisinden indirdim. Kol da orijinal Xbox (sanırım One'dı) kolu. Sorunun ne olduğunu anlamış değilim. Yardım ederseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
ve birşey farkettim taraf seçme kısmında 2 tane gamepad gözüküyor ikisini de hareket ettirebiliyorum garip bir şekilde üsttekini sol analogla alttakini d-padle ve alttakini sağa götürmeye çalıştığımda sola tekrar gidiyor
1656863622023.png

Başka bir oyunda benzer kayma yaşadınız mı?
hayır ilk defa oluyor

Aynı sorunu yaşıyorum şu anda. Kolda bir problem yok, diğer oyunlarda sorunsuz çalışıyor.
Var mıdır çözümünü bilen biriler?

Yeni konular

Geri
Yukarı