FIFA 22 Next gen PC için olacak mı?

kanfur

Kilopat
Daha fazla  
Bu durumun sonucuna göre alacağım. Tahminleri doğru çıkan bilgileri sızdıran bir var mı takip etmek için? Benim görüşüm PC'ye Next Gen gelecektir çünkü PS 5 çok satılmadı en azından PC'den çok satalım diyebilirler. Madden 22 PC'de eski nesil yeni konsollarda yeni nesil olacak. Aynısı FIFA 22 içinde geçerli olur mu? Satış rakamları PC'de FIFA da Madden'e göre çok daha fazla. Ayrıca FIFA 2014 PC'de eski nesil iken FIFA 2015'te aynı yani yeni nesil çıkmıştı. Sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
EA Games, genellikle her platforma göre oyun yapıyor. PS3 ve Xbox 360 için 19 bile yaptı. Daha sonra veda etti. Gelir diye düşünüyorum.

EA Games, genellikle her platforma göre oyun yapıyor. PS3 ve Xbox 360 için 19 bile yaptı. Daha sonra veda etti. Gelir diye düşünüyorum.
Bu durumda PC nasibini hangisinden yana alır acaba? Madden 22`nin eski nesil olarak PC`ye gelmesi kafamı karıştırdı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimalle Next Gen olarak gelir.

Madden 22 eski nesilse FIFA 22 de maalesef eski nesil olur gibi geliyor bana. Fut ile ilgili siteler de bu görüşte ne yazık ki. Zamanları yokmuş geliştiricilerin port ile uğraşamazlarmış. Bir de şu bahaneye sığınıyorlar PC'ler kaldırmaz. Sana ne karadeşim adam Low'a çeker oynar.

İnşallah yanılırız. Konami Unreal Engine 5 ile PES 2022 çıkaracakken böyle bir hata yaparlarsa ben Pes'e şans verebilirim.

Madden 22 eski nesilse FIFA 22 de maalesef eski nesil olur gibi geliyor bana. Fut ile ilgili siteler de bu görüşte ne yazık ki. Zamanları yokmuş geliştiricilerin port ile uğraşamazlarmış. Bir de şu bahaneye sığınıyorlar PC'ler kaldırmaz. Sana ne karadeşim adam Low'a çeker oynar.

İnşallah yanılırız. Konami Unreal Engine 5 ile PES 2022 çıkaracakken böyle bir hata yaparlarsa ben Pes'e şans verebilirim.

Pes 2022 nin pc ye yeni nesil geleceğine Emin miyiz peki?

Çok büyük ihtimal pes 2022 unreal engine 5 ile gelecek.

"There's no concrete info on PES 2022 yet, but it's supposed to be the first next-gen entry in the franchise, which means it'll be available for PC, PS5, and Xbox Series S|X at the bare minimum."

Çok büyük ihtimal pes 2022 unreal engine 5 ile gelecek.

"There's no concrete info on PES 2022 yet, but it's supposed to be the first next-gen entry in the franchise, which means it'll be available for PC, PS5, and Xbox Series S|X at the bare minimum."

İyi bari teselli olur. Fifa da belki yeni nesil gelir belli mi olur. Konsol az satıldı ve madden dan daha çok satılıyor fifa pc de

Madden sadece ABD'de müşteri buluyor haklısın o konuda. FIFA dünya çapında çok satıyor ama bu adamlar tamemen maddi açıdan bakıyor olaya. analiz sonucu pc'ya yapmamak karlı ise veya belli süre için sony ve microsoft ile next geni konsollar ile sınırlama yönünde bir anlaşma yaptılarsa old gen'e devam ederler pc'de. açıkçası pes 2022 istediği kadar pc'de next gen yapsın lisans vs yüzünden fifa onu rakip olarak görmeyebilir. pes online'da fifa kadar iyi olmuyor sanırım.

temmuzun 22'sinde EA live etkinliğinde kesin sonucu görürüz sanırım.

Madden sadece ABD'de müşteri buluyor haklısın o konuda. FIFA dünya çapında çok satıyor ama bu adamlar tamemen maddi açıdan bakıyor olaya. analiz sonucu pc'ya yapmamak karlı ise veya belli süre için sony ve microsoft ile next geni konsollar ile sınırlama yönünde bir anlaşma yaptılarsa old gen'e devam ederler pc'de. açıkçası pes 2022 istediği kadar pc'de next gen yapsın lisans vs yüzünden fifa onu rakip olarak görmeyebilir. pes online'da fifa kadar iyi olmuyor sanırım.

temmuzun 22'sinde EA live etkinliğinde kesin sonucu görürüz sanırım.
@GalvaniRenan adında bir youtuber Twitter da pes 22 next gen fifa 22 old gen gelecek pc ye diyor. Ne kadar isabetli kararlar duyumlar alan biri bilmiyorum siz biliyor musunuz?

Geri
Yukarı