FIFA 22 ön sipariş indirimi var mı?

cybertron_askeri

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. PS4 üzerinden FIFA 22 standart sürüm için ön sipariş vermeyi düşünüyorum ve ilk ön sipariş deneyimim olacak. Ön siparişin bir fiyat indirimi var mı?
(Ultimate Team oynamıyorum Ultimate Team avantajlarıyla ilgili şeyler yazmassanız sevinirim)

Bende PC de on sipariş vermeyi düşünüyorum ama fiyatından dolayı teredütteyim henüz karar vermedim BF 2042 almak istiyorum ançak çok pahalı oyunlar ya.

Oyunlar gerçekten çok pahalı. Fifa her yıl çıkan bir oyun olmasına rağmen, bizim gibi dolar ve euro nın ağız burun daldığı para birimlerinin bulunduğu ülkelere daha esnek davranılmasını isterdim. 50 birim paraya alınabilecek bir oyunu 500 birim paraya almak gerçekten insanı bu ülkeden soğutmaya yetiyor. Sinirlenmemek işten değil.

Oyunlar gerçekten çok pahalı. Fifa her yıl çıkan bir oyun olmasına rağmen, bizim gibi dolar ve euro nın ağız burun daldığı para birimlerinin bulunduğu ülkelere daha esnek davranılmasını isterdim. 50 birim paraya alınabilecek bir oyunu 500 birim paraya almak gerçekten insanı bu ülkeden soğutmaya yetiyor. Sinirlenmemek işten değil.
% yüz katılıyorum. fakat ülkeden soğuma dostum sorunun kaynağını çözelim.
Güzel günler için.
👋

Yeni konular

Geri
Yukarı