FIFA 22 Online kasıyor

dogukanefe

Hectopat
Daha fazla  
Oyunu Steam'den oynuyorum ve FPS her zaman 60 sabit ancak oyun içinde rastgele bir şekilde kasıyorr, takılıyor (daha doğrusu hala ne olduğunu anlamış değilim) ve bu durum maç sonuna kadar sürüyor. Bazen hiçbir şey yapmamama rağmen kendiliğinden düzeliyor. Yabancı kaynakları da araştırdım Türkçe kaynakları da araştırdır birçok şey denedim hatta Windows 11'den Windows 10'a döndüm ama hiçbir şekilde çözemedim. Bilen birisi varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.
Not: Squad battles modunda da oluyor yani internet kaynaklı bir durum yok.

Öncelikle Squad battles da internet gerektiren bir durum o yüzden internetinizden kaynaklanmadığını düşünmeyin, aynı şekil ara sıra donmalar bende de oluyor ancak internet bazlı bir sorun. Normal santra maçında kasma yok ise durumunuz internetten kaynaklanıyordur.

Online modda FIFA 20'den beri internet kaynaklı takılmalar yaşıyorum. Bugün de FIFA 22 aldım yine aynı. Offline modlarda sorun yok.

Öncelikle Squad battles da internet gerektiren bir durum o yüzden internetinizden kaynaklanmadığını düşünmeyin, aynı şekil ara sıra donmalar bende de oluyor ancak internet bazlı bir sorun. Normal santra maçında kasma yok ise durumunuz internetten kaynaklanıyordur.
Online modda FIFA 20'den beri internet kaynaklı takılmalar yaşıyorum. Bugün de FIFA 22 aldım yine aynı. Offline modlarda sorun yok.
Anlıyorum ancak pingim 68-75 arası görünüyor. Yayıncılara baktığım zaman da 48-60 arası alıyorlar genelde 20 ping yüzünden bu kadar takılma olması normal midir onu bilemiyorum. Çok araştırdım yaklaşık 1 haftadır bu sorun üzerine çalışıyorum genel olarak optimizasyon sorunu demişler. Fifa 19 oynarken böyle bir sorun yaşamıyordum.

Geri
Yukarı