FIFA 22 oynanış olarak nasıl?

DracheN

Kilopat
Yer
Jüpiter
FIFA 22'yi alacağım birkaç aya. Oynayan arkadaşlar 21'e göre çok farklı gibi göründü bana. Farklar nedir gördüğünüz kadarıyla? Beğendiniz mi?

erenforsakeN

Hectopat
Yer
Tottenham
21'e göre bana kalırsa atak kısmında hiç fark yok ama defans yaparken cidden oynanışta bariz bir fark var. Ben beğendim şahsen önceki oyuna göre daha iyi.
(Ayrıca önceki oyunun kariyerini oynayanlar bilir bug doluydu şimdi her şeyi çözüp üzerine yeni şeyler getirmişler)

PS 5'te denemiştim. Yenilik vardı gameplay açısından 21'e göre. Ama sevdim mi sevmedim mi ikilemde bıraktı beni. PS 4'te 21'in kadro güncellemesi almış hali gibiydi. PC sürümünü bilmiyorum.

Mustafa Yucel

Centipat
FIFA 21 ve 22 oynadım. Ama çok fazla değil.
21de 30-40 maç felan, 22de ise 4-5 maç yaptım.
Yani FIFA 17 ve 19da aldığım zevki alamadım.
Oynanışlar garip olmuş ve olağandışı şeyler oluyor bazen. Kaleciler panter gibi bazen felan.

K E D Y

Decapat
Bilgisayarda oynayacaksanız birkaç şey dışında büyük farklar yok. Karşı karşıya gol atmak çok zor kaleciler insanüstü refleksler gösteriyor. Ama oyunda şuan bir plase sorunu var. Çapraz açıdan biraz yetenekli oyuncuların attığı plaseler çok büyük ihtimalle gol oluyor. Güncelleme ile düzeltilir muhtemelen. Bunların dışında grafik olarak da gecen senenin tamamen aynısı. (Ama playstation 5'te oynayacaksanız hem grafik hem oynanış anlamında farklar var.)

Yeni konular

Yukarı