FIFA 22 oyuncu çekişmeli lige gelmiyor

efeyumak

Decapat
Daha fazla  
Selam, FIFA kariyerde takımım Premier lig de daha sezon başlamadan yıldız oyuncuları almak istediğimde çekişmeli olmayan lige gelmek istermiyor diyorlar. acaba takım kötü oldugu için mi diye dedim sezonu 2. bitirdim fakat hala gelişme yok nasıl halledilir şampiyon mu olmam lazım?

Selam, FIFA kariyerde takımım Premier lig de daha sezon başlamadan yıldız oyuncuları almak istediğimde çekişmeli olmayan lige gelmek istermiyor diyorlar. acaba takım kötü oldugu için mi diye dedim sezonu 2. bitirdim fakat hala gelişme yok nasıl halledilir şampiyon mu olmam lazım?
Kariyeri açarken Transfer katılığını esnek yaparsanız sorun çözülür. Fakat ben esnek yapmadan bu şekilde çözmek istiyorum diyorsanız şu şekilde oluyor. Oyuncu kendi reytingi ile takımın ortalamasını karşılaştırıyor. Fark var ise gelmek istemiyor. Bir de kulüplerin bizim görmediğimiz bir nam seviyesi var. Tanınmış/Güçlü oyuncular düşük namlı kulüplere güçlense bile gelmeyebiliyorlar. Son olarak ligin kalitesine göre de gelip gelmeme durumu yaşanıyor.

Geri
Yukarı