FIFA 22 parlaklık çok fazla

oyunseverler

Hectopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar.
Dün Steam'den FIFA 22 alıp yükledim. Oyunu açar açmaz bir maç yaptırıyor size, orada bir problem yok gibiydi fakat santradan Beşiktaş-Fenerbahçe derbisi yapayım dedim, karlı havayı seçtim, Beşiktaşa da beyaz formayı aldım derken maç başladı. O kadar parlak ki ekran futbolcuları göremiyorum resmen o derece, ayarlardan parlaklığı düşüreyim dedim ama ayar aktif değil sanırım çünkü hiçbir şekilde oynanmıyor. Monitörden parlaklığı kısayım dedim onun da faydası olmadığı gibi görüntü iyice kötüleşti. internette bununla alakalı bir şey var mı dedim bulamadım, Steam'de yorumlara baktım bulamadım.

Sorun benim bilgisayarla mı alakalı yoksa oyunla mı alakalı emin olamadım. Aynı sorunla karşılaşan veya PC'de oynayıp da sıkıntı yaşamadım diyen varsa dediğim ayarlarda deneyip geri dönüş yapabilirse çok sevinirim. :(

Not: UEFA maçlarında parlaklık çok fazla diye bir konu açılmış ama benimki farklı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende dün satın alıp FIFA 21'den geçtim Ultimate Team girdim parlaklık sorunu ile karşılaşmadım ama bende de futbolcular çok kalın duruyor gol sevincinde düzeliyor tuhaf bayağı.

Geri
Yukarı