FIFA 22 sadece ön sipariş olarak görünüyor

Ücretli yani değil mi deneme sürümü de?

Şöyle diyeyim hocam EA Play hesabınız yoksa ücretli.

Siz de araştırmadan konu açmayınız o zaman. Resmi sitesine girdim yazan tarihi söyledim.

Hala cevap yazıyorsun ben deneme sürümünden bahsediyorum sen Google'a yazıp oyunun çıkış tarihini atıyorsun. Okuduğunu anla önce.

Hala cevap yazıyorsun ben deneme sürümünden bahsediyorum sen Google'a yazıp oyunun çıkış tarihini atıyorsun. Okuduğunu anla önce.
Hem yardım istiyorsunuz hem de size bir şekilde yarım etmeye çalışan birini aşağılamaya çalışıyorsunuz. Madem öyle lütfen gidip kendiniz araştırınız. Ayrıca bir mesajda sizli bizli bir mesajda senli benli konuşuyorsunuz. Kararınızı verirseniz ona göre konuşalım.

Hem yardım istiyorsunuz hem de size bir şekilde yarım etmeye çalışan birini aşağılamaya çalışıyorsunuz. Madem öyle lütfen gidip kendiniz araştırınız. Ayrıca bir mesajda sizli bizli bir mesajda senli benli konuşuyorsunuz. Kararınızı verirseniz ona göre konuşalım.
Yardım etmeye çalışmıyorsun bilmişlik taslıyorsun. Erken erişim olayını soruyorum sen oyunun resmi çıkış tarihini atıyorsun. Adı üzerinde "erken erişim" oyunun resmi çıkış tarihi değil yani. Google'a Fifa 22 çıkış tarihi yazardım öyle olsaydı buraya konu açana kadar. Yanlış anlamışım özür dilerim demek yerine hala kendini savunuyorsun. :) Evet ilk mesajda sizli konuşuyordum cahil olduğunu fark edince sen demeye başladım. Daha fazla seninle zaman kaybetmeyeceğim konuyu kirletmezsen sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı